(099)-505-20-44; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 helianthus.gra@gmail.com

Геліантус-учитель

Вхід на персональну сторінку учасника:

Зареєструватися Вхід для зареєстрованих учасників

Реєстрація учасників у конкурсі «Геліантус-учитель» - 2018

Область Всього учителів Кількість учителів
Фізика Хімія Біологія Географія Початкова школа
Івано-Франківська 4 0 0 2 0 2
Автономна Республіка Крим 0 0 0 0 0 0
Вінницька 7 0 1 1 1 4
Волинська 4 0 0 1 0 3
Дніпропетровська 31 9 4 4 5 9
Донецька 24 5 1 5 2 11
Житомирська 13 1 2 7 1 2
Закарпатська 0 0 0 0 0 0
Запорізька 19 2 2 6 5 4
Кіровоградська 12 2 3 4 1 2
Київська 8 0 0 4 2 2
Луганська 17 3 2 2 3 7
Львівська 8 1 0 1 3 3
м. Київ 5 0 1 1 0 3
м. Севастополь 0 0 0 0 0 0
Миколаївська 11 3 2 1 2 3
Одеська 4 0 1 1 1 1
Полтавська 7 2 1 1 1 2
Рівненська 9 1 1 4 2 1
Сумська 34 6 4 9 3 12
Тернопільська 6 1 1 1 3 0
Харківська 13 2 1 6 2 2
Херсонська 18 8 2 3 1 4
Хмельницька 27 2 1 3 0 21
Черкаська 25 0 3 6 3 13
Чернівецька 2 0 1 1 0 0
Чернігівська 2 1 1 0 0 0
Всього 310 49 35 74 41 111

Переможці конкурсу «Геліантус-учитель» — 2017

2017-04-19

І МІСЦЕ

НЕКРАШЕВИЧ ЮЛІЯ ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КОРЧАЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХАРАБАРА ТЕТЯНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 7 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТАДНИК ЕВЕЛІН ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ВИЛОЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ВИНОГРАДІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТИТАРЕНКО ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ВІЛЬШАНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ДЕРГАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
САВЕНКОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №28 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЩЕРБИНА ВЯЧЕСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ КОЗЕЛЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 1 КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КІТАЄВА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА ДИРЕКТОР ШКОЛИ, УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОКОЛЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ №4 НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОЖКО НЕЛЯ АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 6 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛОБАЧ ОЛЬГА ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ І ХІМІЇ НОВОТРОЇЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОВАЛЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІ МІСЦЕ

ШЕВЧЕНКО ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ ДИБИНЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОВЧЕНКО ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ОСНОВ ЗДОРОВ`Я БОГУСЛАВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 3 БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАДЄЄН ВІКТОРІЯ ВАЛЕРІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №28" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОХОРОВИЧ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ, УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗУБЧЕНКО АЛЬОНА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №6 БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РУДИКА СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ЗНАМ`ЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МОЛОДИЛО ЯНА ГЕОРГІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ ОРТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №41 З ВИВЧЕННЯМ ЄВРЕЙСЬКОГО ЕТНОКУЛЬТУРНОГО КОМПОНЕНТА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
МАЛІКОВА ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ, АСТРОНОМІЇ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ №26 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГАЙДАЙ ЄВГЕН ОЛЕГОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ПРИАЗОВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДІДИК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ С.ПИКІВ КАЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПЕТРАШЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ ОСНОВ ЗДОРОВ`Я ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 7 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МАТИС ГАЛИНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ МОСТИСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 2 І-ІІІ СТУПЕНІВ МОСТИСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БАНАХ СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ, ПРИРОДОЗНАВСТВА, ОСНОВ ЗДОРОВ`Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ "ГАРМОНІЯ" ГАЛИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ В`ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СИНІЦЬКИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №52 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДАНЬШИН ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ ВИКЛАДАЧ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ ПТУ - 26 М. КРЕМЕНЧУКА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРОЦЮК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ГІМНАЗІЯ" СМТ. ТУРІЙСЬК ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БАТУРА ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ РОМЕНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КУЗИК МАРІЯ ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №21 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
МЕРІНОВА ВІКТОРІЯ ЄВГЕНІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ РІВНОПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАУМЕНКО ЄВГЕН ВАЛЕНТИНОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ СТАВИСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МОРОЗЮК ОКСАНА ЄВГЕНІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ САРНЕНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №4 САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
АРИСТЕНКО ЛЮБОВ ПАВЛІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ ЗЛИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ -ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" МАЛОВИСКІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЩЕРБАК ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ БІОЛОГІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДУДЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЩАСЛИВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЛІЦЕЙ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ" БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ФРОЛКОВА ТЕТЯНА КОСТЯНТИНІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №107 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
МАЙСЬКА ГАЛИНА ВЛАДИСЛАВІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КЛЕКОТИНСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ШАРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
КУЧЕРЯВИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ПИРОГОВЕЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛАВРЕНЮК ГАЛИНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОС`ЯНЕНКО ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №35 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАПАДІЙ ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА ВИКЛАДАЧ БІОЛОГІЇ ГАЛИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ В`ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДИБЧЕНКО ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №29 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КРИЛОВА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ГІМНАЗІЯ " ІМ. ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І.А. НАЙДЬОНОВА" МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
МУХІНА СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 38" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МЯЛО ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 38" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРИСИРУКА МАРІЯ МИХАЙЛІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І- ІІІ СТУПЕНІВ С. НИЖБІРОК ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТОКОЛОВА НАТАЛЯ АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №3 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МУШТИН НАДІЯ ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ШЕПЕТІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 2 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОСНОВ ЕКОНОМІКИ І ПРАВОЗНАВСТВА ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГУСАК СТАНІСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ -ГІМНАЗІЯ" СМТ. ТУРІЙСЬК ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГАВРИЛЮК НАТАЛІЯ ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ГЛИБОЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОХОРЕНКО НАДІЯ ЮХИМІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КОВПИТСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НОВІК НАТАЛІЯ ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ НОСІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 НОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПЛЮЩИК ЮЛІЯ ПЕТРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ "СУМСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ІМЕНІ МАКСИМА САВЧЕНКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДЕМЧЕНКО ОЛЬГА ДМИТРІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІПЕНКО ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ РОМОДАНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОЖЕВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №4 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТАРАН СВІТЛАНА ЄВГЕНІЇВНА ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ, УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1" ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРОФИМЕНКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ НІЖИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДОРОШЕНКО АНТОНІНА ВАДИМІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 24 ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
САПАЄНКО ЄВГЕНІЯ МИХАЙЛІВНА УЧИТЕЛЬ КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №40 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СИЛКА ОКСАНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ НІЖИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТОКОЛОВ ВАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №30 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШЕМБЕРКО МАР`ЯНА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ПУТИЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПУТИЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧУМАК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "СВАТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ" СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КАЙНАРА ОКСАНА ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "СВАТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ" СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВАСИЛЕНКО ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА УЧИТЕЛЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ЕСТЕТИЧНОЇ ГІМНАЗІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МУЗИЧЕНКО АНГЕЛІНА СТАНІСЛАВІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛИ № 134 ГУМАНІСТИЧНОГО НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОРЧ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ НАГУЄВИЦЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОДОБЕД ЮЛІЯ ЛЕОНТІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КУЧАКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ІВАНА СУЛИМИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПІНЄВИЧ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ШПИТЬКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІІ МІСЦЕ

ФЕДОРЧЕНКО НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ОРЖИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ І. Я. ФРАНКА ОРЖИЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОЙТАС ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ БОЖИКОВЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДАЦЬ ОЛЕНА СТЕПАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЩИРЕЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 2 І-ІІІ СТУПЕНІВ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШУСТІК ЛІЛІЯ СТЕПАНІВНА УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ НОВОВОЛИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
КАРДАШ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 53 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ФІЛІПЧУК ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТ. С. СТАРІ КОШАРИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СКИЦЮК ІРИНА ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №15 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРОБОТУН ОЛЕНА ГРИГОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ГРЕМ`ЯЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ОСТРОЗЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІЩЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 6 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІСАК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ НЕМІШАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КІЛЬДІЙ ТЕТЯНА АНДРІЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №264 МІСТА КИЇВ
ГОЛОГАНЬ НІНА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №20 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧИГРИНОВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ВОВЧАНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КРАСНІКОВА ВАЛЕНТИНА ВІТАЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ПУТРІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ГІМНАЗІЯ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГАЛУЗА ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ САНАТОРНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ І-ІІІ СТУПЕНІВ КВНЗ "ХОРТИЦЬКА НАЦІОНАЛЬНА НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА АКАДЕМІЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ГОРБАТЮК СВІТЛАНА ДМИТРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 35 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СУХОНОСОВА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЖАШКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 ЖАШКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОСТЮКОВИЧ МАРІЯ ГЕННАДІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ КРИВОРІЗЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 9 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОПРУН ВАДИМ РОМАНОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ЦИМБАЛІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ" СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОВЕРЧЕНКО ЛЮДМИЛА ЛЕОНІДІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ВЕЛИКОДИМИРСЬКОГО СЗО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГУТНИК СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №9 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШЕВЧУК ВОЛОДИМИР СЕМЕНОВИЧ УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ СТЕЦЬКІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛІЩУК АЛІНА БОГДАНІВНА УЧИТЕЛЬ ВАНЖУЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ ЛАНОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОЛОВЕЙ МИРОСЛАВА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГУРБИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СРІБНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НОВАК ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЧУТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧУТІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГОДЗУЛА ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ НОВОЛАБУНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЛОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТГ ПОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
БАЄВА ВАРВАРА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ МОРОЗІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МІЛОВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СБОЙЧАКОВА ОЛЕНА ТИМОФІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 20 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОМАНИШИН ЛЕСЯ ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ СТРИЙСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №10 СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РЯБОВА СВІТЛАНА БОРИСІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №6 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НІКОЛАЄНКО ІЛОНА ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ БІЛИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ №4 КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЯМБУРЕНКО МАРИНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №11 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЯРОВА ІННА ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ №12 СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЖАРЧИНСЬКА ГАЛИНА СТЕПАНІВНА УЧИТЕЛЬ МОЛОДШИХ КЛАСІВ ТЕРЕШКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КРАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОСТРЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "СВАТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ - ГІМНАЗІЯ" СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГОНЧАРЕНКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ КОВРАЙСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ ІМЕНІ Г.С.СКОВОРОДИ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БЕНДЮЖКО ВАЛЕНТИНА ЯКІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ВОЛИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КРАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧЕРЬОМУХІНА АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 107 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
МИСЛІЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ГІМНАЗІЯ" НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛАШИНА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ "ОСНОВА" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗАЙЦЕВА ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА МЕТОДИСТ КВНЗ "ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЯНДОЛА АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧУЧИТЕЛЬ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 87 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
БАВИКІНА ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВОЛНОВАСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УДОВИЧЕНКО АЛІНА СЕРГІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ МАРІУПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
НЕЧИТАЙЛО ОЛЕНА ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КАМ`ЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ КАМ`ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТОЛПЕР СТЕЛЛА ЛЕОНІДІВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 78 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
МАЛЮТА ВАЛЕНТИНА АФАНАСІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ МАР`ЯНІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ" ЛИСЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЖИРОВЕЦЬКА ЛЮДМИЛА ЕМЕРИХІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №13 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЦИБАК ЛЕСЯ РОМАНІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ВЕРХНЕНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПУШКО ІННА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ "СОЛОНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА № 1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" (ОПОРНИЙ ЗАКЛАД) СОЛОНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛІВИК ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ БІЛЬМАЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КУЙБИШЕВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОБРИК НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО ЛІЦЕЮ № 1 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІВАНИЦЬКА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СМТ. МАР`ЯНІВКА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОРОВЕЦЬ ЗОРЯНА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЛИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ ``ШКОЛА-САДОК`` ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОВОРОВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №35 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРІМАНОВА ВАЛЕНТИНА ЮРІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ №31 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗБАНДУТО НАДІЯ МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ № 65 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЯЩЕНКО НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ЖАШКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №1 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛИПКА ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ІМ. ІВАНА ФРАНКА ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПАЮК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ № 255 ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЇВ
РАДКЕВИЧ МАРІЯ МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 5 ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОНДАРЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ КРИВОРІЗЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШИЛІНА ЖАННА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БАГМЕТ ОКСАНА ПЕТРІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ РОМЕНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КЛУБАЧУК ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ЛІЦЕЮ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДАВИДЕНКО ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА ВИКЛАДАЧ ФІЗИКИ ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УГРІН ІРИНА ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №36 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗАЛОЗНА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ОБРАЖІЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОБРОВА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 22 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МОРОЗ ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ БАЛЯСНЕНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ДИКАНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МАРИНІНА ВІТА ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №130 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄЗЕРСЬКИЙ ІВАН СЕРГІЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 39 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОНИШКО ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ТА ФІЗИКИ БАХМУТСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 10 БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАКАЗНЕНКО АЛЛА ГРИГОРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ШИШАЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГІМНАЗІЇ-ІНТЕРНАТУ ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ШИШАЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДМИТРИШИНА НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ КРУПЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРДЮК ІРИНА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ ПУЗИКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОНДАРЧУК ВОЛОДИМИР ЛЕОНТІЙОВИЧ УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ НЕМИРИНЕЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
КАРДАШ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ ТА ОСНОВ ІНФОРМАТИКИ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 20 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
МОСКАЛЕНКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ УЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ ТАРАСІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЗІНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЦУП ОЛЕНА СТЕПАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №28 ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТАРИЧОК ВАСИЛЬ ПОРФІРОВИЧ УЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОХОТІ ЛЮДМИЛІ ІВАНІВНІ ВИКЛАДАЧ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ЖАШКІВСЬКОГО АГРАРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СИНЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ВИКЛАДАЧ ПІЩАНОБРІДСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОГОЗЯН ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ, ДИРЕКТОР ВЕЛИКОЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МІЛОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БЄЛОНОСОВА ТЕТЯНА ОЛЕГІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ТЕРЕШКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КРАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
КЛИМЕНКО ЛЕСЯ МИКОЛАЇВНА ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ, УЧИТЕЛЬ ЕКОЛОГІЇ, ПРИРОДОЗНАВСТВА ІРШИКІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТАЦІЙ ОЛЕНА ВІКТОРІВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №7 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МАМОНТОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №7 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТЕНДЛЕР ОЛЕНА ІВАНІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ПОЛИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШЕВЧУК ВОЛОДИМИР СЕМЕНОВИЧ УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ СТЕЦЬКІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
НЕСТЕРЕНКО АННА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ КУРАХІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 1 МАР`ЇНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЛАБІЦЬКА НАДІЯ ПЕТРІВНА ВИКЛАДАЧ БІОЛОГІЇ ГАЛИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДІДУК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №50" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГОРБАЧ ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ ЛІСОВОСОРОЧИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛОПАТІНА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ ВАТУТІНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ №6 ВАТУТІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОВАЛЬЧУК ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧЕРТОК ІРИНА ВАСИЛІВНА УЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ БОРОДЯНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ I-III СТУПЕНІВ №2 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПАСАНЕЦЬКА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ГІМНАЗІЯ" №1 АНАНЬЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТЕНЕТА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 138 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГЛАДИНЮК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА УЧИТЕЛЬ АРКАДІЇВЕЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-II СТУПЕНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОПЕЛЯНСЬКА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ (РОСІЙСЬКА МОВА) КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БІЛОУС СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА ДИРЕКТОР, УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ БОРОМЛЯНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ: ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БОРОМЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СПИЦЬКА ВІТА МИКОЛАЇВНА УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 21" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАУМЕНКО ІРИНА АНАТОЛІЇВНА УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ КЗО "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 62" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОІ РАДИ

 

Учасники, що посіли призові місця будуть нагороджені призами оргкомітету конкурсу

2017-04-04
І місце
ІI місце
ІII місце

Оргкомітет гри «Геліантус» вітає всіх учасників конкурсу «Геліантус-учитель

2017-03-23

Відбувся ІІІ конкурс фахової майстерності  «Геліантус-учитель» для вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів.

Кількість набраних балів та рейтинг буде оприлюднено на персональних сторінках 6 квітня 2017. Якщо Ви бажаєте отрамати диплом/сертифікат, заповніть анкету за формою, що буде розміщено на персональних сторінках після підведення підсумків.

Оргкомітет конкурсу «Геліантус-учитель» чекає на ваші відгуки та пропозиції.

Шановні колеги

2017-01-26

1.Конкурс

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Мета конкурсу — підвищення фахової ерудованості й рівня тестологічних знань вчителів. Участь у конкурсі безкоштовна. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Конкурс проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.07.2016 року №1/9-334 «Про підсумки проведення ІІ конкурсу «Геліантус-учитель» та проведення конкурсу «Геліантус-учитель» у 2017 р.». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або тут.

Конкурс для вчителів-природничників «Геліантус-учитель»-2017 проходитиме анонімно, а переможців буде названо й нагороджено тільки за умови, що вони самі побажають цього.

2.Завдання

Для проведення конкурсу «Геліантус-учитель» передбачається використання дворівневих тестів.

Основна частина тесту складатиметься із 16 завдань і пропонуватиметься для всіх вчителів природничих дисциплін. Завдання в цій частині матимуть таку саму тематику, що й завдання конкурсу «Геліантус» для учнів, але будуть менш спеціалізованими.

Другий блок, спеціалізований, складатиметься із чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи). Тематика завдань зберігатиметься, утім для їхнього виконання будуть необхідні більш глибокі знання предмету. Кожен учасник конкурсу «Геліантус-учитель» виконуватиме завдання основного блоку, і самостійно обиратиме з якого предмету виконуватиме завдання спеціалізованого блоку.

На виконання завдань відводиться 1 година.

3.Реєстрація

Реєстрація на конкурс відбуватиметься на цій сторінці з 23 січня 2017 року до 23 березня 2017 року (включно).

4.Проведення конкурсу

Конкурс відбудеться 23 березня 2017 року.

Завдання конкурсу у вигляді закодованого файлу з’являться на сторінці реєстрації «Геліантус-учитель» 17 березня. До 23 березня (включно) їх потрібно буде завантажити на свої комп’ютери. Файл буде розміщено автоматично із відповідним спеціалізованим блоком. Код для розкриття файлу з завданнями буде оприлюднений близько 14.45 години 23 березня і продубльований на електронну адресу учасника. Конкурс почнеться о 15.00 годині. Відповіді потрібно відправити до оргкомітету до 16.00 23 березня 2017 року. Завдання, що будуть відправлені до оргкомітету пізніше, ніж о 16.00, розглядатися не будуть. Інструкцію щодо реєстрації та роботи з файлом можна скачати ТУТ.

Звертаємо увагу, що можливий лише один варіант участі у конкурсі.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проведення конкурсу прохання звертатися за телефонами:

  • (050)-837-55-89;
  • (093)-701-03-77.

Оргкомітет конкурсу «Геліантус-учитель»


Зареєструватися