(066)-489-30-76; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 helianthus.gra@gmail.com

Геліантус-учитель

Вхід на персональну сторінку учасника:

Вхід для зареєстрованих учасників

Реєстрація учасників у конкурсі «Геліантус-учитель» - 2018

Область Всього учителів Кількість учителів
Фізика Хімія Біологія Географія Початкова школа
Івано-Франківська 102 5 14 18 55 10
Автономна Республіка Крим 0 0 0 0 0 0
Вінницька 39 4 11 6 9 9
Волинська 49 8 10 15 6 10
Дніпропетровська 223 40 26 36 42 79
Донецька 362 33 50 60 50 169
Житомирська 26 1 6 10 4 5
Закарпатська 12 2 5 5 0 0
Запорізька 264 20 42 83 71 48
Кіровоградська 164 27 21 23 38 55
Київська 73 7 13 26 17 10
Луганська 83 11 10 14 15 33
Львівська 40 3 10 11 8 8
м. Київ 22 3 2 8 4 5
м. Севастополь 0 0 0 0 0 0
Миколаївська 65 9 7 24 6 19
Одеська 17 2 3 6 3 3
Полтавська 142 25 22 37 23 35
Рівненська 55 9 7 19 8 12
Сумська 110 12 21 35 21 21
Тернопільська 70 1 9 32 14 14
Харківська 44 5 8 15 7 9
Херсонська 87 15 13 17 14 28
Хмельницька 150 13 8 19 36 74
Черкаська 215 32 23 59 36 65
Чернівецька 41 1 13 11 7 9
Чернігівська 254 26 41 58 40 89
Всього 2709 314 395 647 534 819

2018-04-28

Переможці конкурсу «Геліантус-учитель»

2018-04-27
Прізвище, Ім`я, По батькові Посада Місце
Науменко Ірина Анатоліївна Вчитель географії Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №62» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області I
Дьяченко Микола Олександрович Викладач хімії та біології Державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» Кіровоградської області I
Нечипорик Ірина Іванівна Вчитель географії Рівненської загальноосвітньої школи №8 Рівненської області I
Гриник Лідія Михайлівна Вчитель географії Бережницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуського району Івано-Франківської області I
Власенко Галина Степанівна Вчитель географії Крисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропського району Чернігівської області I
Аношина Віра Юріївна Вчитель хімії та біології Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Запорізької області I
Самброс Тамара Володимирівна Викладач фізики Знам’янського професійного ліцею Знам`янської міської ради Кіровоградської області I
Іваницький Олександр Мусійович Вчитель хімії Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Сарненського району Рівненської області I
Корч Ігор Миколайович Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель фізики Нагуєвицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Дрогобицького району Львівської області I
Шишка Наталія Григорівна Вчитель початкових класів Крупського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Золотоніського району Черкаської області I
Зінченко Олена Олександрівна Викладач психології та загальноосвітніх дисциплін Полтавського музичного училища ім.М.В.Лисенка Полтавської області I
Бабич Надія Сергіївна Вчитель Кучаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими Бориспільського району Київської області I
Беркела Олена Вікторівна Вчитель хімії Вільнотерешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Волочая Кременчуцького району Полтавської області I
Гайдай Євген Олегович Вчитель географії Приазовської філії І-ІІ ступенів Опорного навчального закладу «Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Приазовського району Запорізької області I
Синельникова-Романенкова Оксана Михайлівна Вчитель хімії і біології Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 Маріупольської міської ради Донецької області» I
Дробний Олександр Миколайович Вчитель фізики та математики Крупського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніського району Черкаської області I
Хомутенко Максим Володимирович Вчитель фізики, інформатики та астрономії Добровеличківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Добровеличківської районної ради Кіровоградської області I
Даньшин Олександр Леонідович Викладач фізики Кременчуцького професійно-технічного училища № 26 Полтавської області I
Лугова Олена Нифонівна Вчитель початкових класів Опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенського району Черкаської області I
Ревенко Людмила Вікторівна Вчитель початкових класів Опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенського району Черкаської області I
Рябоконь Тетяна Миколаївна Вчитель початкових класів Опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенського району Черкаської області I
Прохорович Наталія Миколаївна Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель хімії Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області I
Мазуренко Оксана Володимирівна Вчитель географії Комунального закладу «Піщанобрідське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Добровеличківського району Кіровоградської області I
Степанова Любов Василівна Вчитель Добровеличківської загальноосвітньої школи Добровеличківського району Кіровоградської області I
Вишнивецька Наталя Дмитрівна Вчитель хімії Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Волноваського району Донецької області I
Сапаєнко Євгенія Михайлівна Вчитель хімії Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Дніпропетровської області I
Дідик Юрій Миколайович Вчитель географії Пиківської загальноосвітньої школи №2 Калинівського району Вінницької області I
Мазур Тарас Миколайович Вчитель хімії Суворовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тульчинського району Вінницької області I
Легка Зоя Володимирівна Вчитель біології та географії Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Миргородського району Полтавської області I
Сироватка Марина Юріївна Вчитель фізики Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Запорізької області I
Ріпенко Василь Федорович Вчитель хімії Ромоданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської області I
Лагута Ганна Леонідівна Вчитель фізики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №72 Дніпропетровської області I

2018-04-26
Прізвище, Ім`я, По батькові Посада Місце
Жадан Ірина Анатоліївна Вчитель географії Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті II
Кукса Анна Володимирівна Вчитель хімії Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №72 з поглибленим вивченням хімії та біології Запорізької області II
Панасенко Лариса Іванівна Вчитель географії Торецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Донецької області II
Хавер Оксана Вікторівна Вчитель початкових класів Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лохвицького району Полтавської області II
Ченокал Ніна Миколаївна Вчитель біології Красногорівської загальноосвітньої школи №2 Мар`їнського району Донецької області II
Некрашевич Юлія Іванівна Практичний психолог Зарічанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області II
Авер’янова Юлія Геннадіївна Вчитель хімії та біології Новогродівської загальноосвітньої закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Новогродівської міської ради Красноармійського району Донецької області II
Єгорова Тетяна Анатоліївна Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії Херсонської гімназії №3 Херсонської області II
Нємцев Сергій Сергійович Вчитель фізики Калмиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільського району Луганської області II
Карач Тетяна Іриніївна Вчитель хімії Варвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Варвинського району Чернігівської області II
Дрогомирецька Ольга Михайлівна Вчитель Боднарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуського району Івано-Франківської області II
Паюк Ольга Миколаївна Вчитель біології спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу № 255 Дарницького району м. Києва II
Мартиненко Наталя Миколаївна Вчитель Бахмутської загальноосвітньої школи №10 Артемівського району Донецької області II
Ярова Інна Василівна Вчитель географії Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Луганської області II
Байдіна Юлія Вікторівна Вчитель початкових класів Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Луганської області II
Малюта Валентина Афанасіївна Вчитель географії Мар’янівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянської районної ради Черкаської області II
Кудіна Лариса Анатоліївна Вчитель Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Чернігівської області II
Семенов Андрій Миколайович Вчитель Дробишевської загальноосвітньої школи Краснолиманського району Донецької області II
Іваницька Оксана Володимирівна Вчитель хімії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт Мар’янівка Горохівського району Волинської області II
Макаревич Галина Юріївна Вчитель географії Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Корсунь-Шевченківського району Черкаської області II
Сергієнко Лариса Вікторівна Вчитель географії Ніжинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Чернігівської області II
Сердюк Тетяна Юріївна Вчитель географії Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 Запорізької області II
Михайленко Тетяна Вікторівна Вчитель хімії Опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІступенів Чаплинського району Херсонської області II
Фефелова Зінаїда Петрівна Вчитель географії та біології Комунального закладу «Македонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володарського району Донецької області» II
Щербина В’ячеслав Станіславович Вчитель біології та хімії Козелецької гімназії № 1 Козелецького району Чернігівської області II
Басова Віра Вікторівна Вчитель початкових класів Добропільского навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 - дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області II
Горбань Надія Костянтинівна Вчитель географії Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області II
Костенко Тетяна Іванівна Вчитель хімії Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівського району Черкаської області II
Сапальова Людмила Іванівна Вчитель географії Опорного навчально-виховного закладу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника Чернігівської селищної ради Запорізької області II
Сапальов Віктор Вікторович Вчитель географії Філії «Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного навчально-виховного закладу «Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника Чернігівської селищної ради Запорізької області» II
Чередніченко Світлана Миколаївна Вчитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 міста Бердянськ Запорізької області II
Наумкіна Тетяна Василівна Вчитель біології Святогірської загальноосвітньої школи Слов`янської міської ради Донецької області II
Косенко Інна Станіславівна Вчитель Вільнотерешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.І.М.Волочая Кременчуцького району Полтавської області II
Подобед Юлія Леонтівна Вчитель біології, природознавства та екології Кучаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Гетьмана Івана Сулими Бориспільського району Київської області II
Чащина Неля Володимирівна Вчитель фізики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Дніпропетровської області II
Самокрик Оксана Миколаївна Вчитель географії Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області II
Кільдій Тетяна Андріївна Вчитель початкових класів СШ №264 міста Києва II
Михейкіна Ольга Василівна Вчитель біології та хімії Баштанської гімназії Баштанського району Миколаївської області II
Бут Любов Іванівна Вчитель початкових класів Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області II
Третяк Леся Павлівна Вчитель початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області II
Бакулєва Тетяна Леонідівна Вчитель географії Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15  Донецької області II
Горбатюк Світлана Дмитрівна Вчитель географії Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Миколаївської області II
Гольден Тетяна Яківна Вчитель фізики Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області» II
Оболенцева Лідія Володимирівна Вчитель початкових класів Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Артемівського району Донецької області II
Шарабарова Світлана Станіславівна Вчитель біології Енергодарьского навчально-виховного комплексу №5 Запорізької області II
Македонська Галина Миколаївна Вчитель географії Навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей смт. Стрижавка» Вінницького району Вінницької області II
Ямкова Анна Ігорівна Викладач Регіонального центру професійної освіти імені О.С. Єгорова Кіровоградського району Кіровоградської області II
Демидчик Тетяна Вікторівна Викладач Регіонального центру професійної освіти імені О.С. Єгорова Кіровоградського району Кіровоградської області II
Синецький Сергій Володимирович Викладач фізики та інформатики Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Добровеличківського району Кіровоградської області II
Шандра Марина Володимирівна Вчитель Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніського району Черкаської області II
Солоха Оксана Андріївна Вчитель географії та біології Москаленківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївського району Черкаської області II
Лісовська Ольга Богданівна Вчитель географії Сівка-Войнилівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Калуського району Івано-Франківської області II
Грустілін Олександр Олегович Вчитель хімії та біології Навчально-виховного комплексу: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка» Вінницької області II
Вечерко Тетяна Василівна Вчитель географії та економіки Навчально-виховного комплексу: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка» Вінницької області II
Карп’юк Петро Володимирович Вчитель фізики Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Рівненської області II
Леоненко Юлія Григорівна Вчитель географії та біології Гвинтівського навчально-виховного комплексу Буринського району Сумської області II
Кардаш Іван Володимирович Вчитель фізики Маріупольської загальноосвітньої школи № 20 Донецької області II
Кардаш Ірина Анатоліївна Вчитель географії Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Донецької області II
Колесник Олена Іванівна Вчитель біології та хімії Святовасилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Солонянського району Дніпропетровської області II
Павленко Лариса Іванівна Вчитель географії Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської області II
Безсікерних Світлана Володимирівна Вчитель хімії Смілянської Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Черкаської області II
Вишнівська Валентина Віталіївна Вчитель географії Адампільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старосинявського району Хмельницької області II
Переведенцев Володимир Миколайович Вчитель біології Філії Карбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання» Добровеличківського району Кіровоградської області II
Титаренко Людмила Григорівна Вчитель біології Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівського району Харківської області II
Євпак Олександра Олександрівна Вчитель початкових класів Комунального закладу «Піщанобрідське навчально-виховне об’єднання » Добровеличківського району Кіровоградської області II
Орлюк Леся Леонідівна Вчитель біології та хімії Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради» Вінницької області II
Гурняк Ірина Анатоліївна Викладач Вищого навчального закладу комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» Сумської області II
Токолов Вадим Васильович Вчитель географії Херсонської спеціалізована школи I-III ступеней №30 з поглибленим вивченням дисциплін природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської Херсонської області II
Токолова Наталя Анатоліївна Вчитель географії Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради Херсонської області II
Краснікова Валентина Віталіївна Вчитель хімії Опорного навчального закладу «Путрівський навчально-виховний комплекс-гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області II
Ліщук Ігор Миколайович Вчитель фізики Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцею Сарненського району Рівненської області II
Ромашина Лариса Андріївна Вчитель початкових класів Дубовиківської загальноосвітньої школи Васильківського району Дніпропетровської області II
Горбунов Михайло Миколайович Вчитель географії Очеретинського навчально-виховного комплексу Ясинуватського району Донецької області II
Гладаренко Ірина Володимирівна Вчитель географії Харківського ліцею № 149 Харківської міської ради Харківської області II
Столпер Стелла Леонідівна Вчитель початкових класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 Запорізької області II
Дзьоба Олександра Олександрівна Вчитель біології Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради II
Сляднєв Андрій Валентинович Вчитель історії та географії Світлодолинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Мелітопольського району Запорізької області II
Кітаєва Галина Василівна Директор Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Київської області II
Кулеша Олена Миколаївна Вчитель інформатики Христинівської спеціалізована школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є.Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської області II
Жила Галина Володимирівна Вчитель початкових класів Дубовиківської загальноосвітньої школи Васильківського району Дніпропетровської області II
Сологуб Оксана Володимирівна Вчитель географії Комунального закладу освіти «Спеціалізована школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області II
Герасименко Людмила Миколаївна Вчитель хімії та фізики Чорноземненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області II
Махно Інна В’ячеславівна Вчитель географії Кам’янської загальноосвітньої спеціалізована школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам`янського району Черкаської області II
Куцупатра Алла Миколаївна Вчитель загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №2 Кам`янського району Черкаської області II
Кузьменко Віра Анатоліївна Вчитель біології Запорізької спеціалізованої школи I-III ступенів № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології Запорізької області II
Зайченко Олена Володимирівна Вчитель початкових класів Маріупольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 Донецької області II
Биліна Іван Сергійович Вчитель фізики Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Івано-Франківської області II
Білокрис Андрій Євгенович Вчитель фізики Кам`янської гімназії №11 Дніпропетровської області II
Божко Неля Анатоліївна Вчитель біології і хімії Запорізької гімназії № 6 Запорізької області II
Бойко Людмила Миколаївна Вчитель біології Запорізької спеціалізованої школи I-III ступенів № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології Запорізької області II
Федоренко Петро Якович Вчитель географії та історії Сушківського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів Канівського району Черкаської області II
Пуців Михайло Васильович Вчитель біології Трускавецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа №2-гімназія» Львівської області II
Панікар Раїса Василівна Вчитель початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Черкаської області II
Кармазіна Олександра Степанівна Вчитель хімії Воскресенський навчально-виховного комплексу Пологівського району Запорізької області II
Малікова Лариса Анатоліївна Вчитель фізики, астрономії Маріупольської загальноосвітньої школи I-III ступенів №26 Донецької області II
Коваленко Олена Григорівна Вчитель географії Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28» Полтавського району Полтавської області II
Кузьмічова Людмила Олексіївна Вчитель Запорізького навчально-виховного комплексу № 13 Запорізької області II
Кузурман Наталія Юріївна Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26» Донецької області II
Харченко Ольга Георгіївна Вчитель початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Черкаської області II

2018-04-25
Прізвище, Ім`я, По батькові Посада Місце
Рибачок Наталія Борисівна Вчитель біології Христинівської спеціалізована школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука Христинівського району Черкаської області III
Танцюра Анна В’ячеславівна Вчитель початкових класів Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянського району Черкаської області III
Шевчук Людмила Степанівна Вчитель фізики Миропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Романівського району Житомирської області III
Данюк Мар’яна Борисівна Вчитель Сівка-Войнилівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Калуського району Івано-Франківської області III
Мельниченко Павло Олександрович Вчитель хімії Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олевського району Житомирської області III
Пушко Інна Володимирівна Методист Комунального закладу освіти «Солонянське навчально-виховне об’єднання» Солонянського району Дніпропетровської області III
Дейнека Людмила Олександрівна Вчитель математики, фізики Варвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Варвинського району Чернигівської області III
Продан Андрій Миколайович Викладач біології Вищого комунального навчального закладу» Шосткинське медичне училище» Сумської обласної ради III
Осипа Наталія Володимирівна Вчитель хімії та біології Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Слов`янського району Донецької області III
Якименко Людмила Вікторівна Вчитель географії Комунального закладу «Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Володарського району Донецької області» III
Бондзюх Надія Богданівна Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, вчитель географії, біології Державного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайту» Тернопільської області III
Дзундза Наталія Петрівна Вчитель географії Ріп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуського району Івано-Франківської області III
Бобко Наталія Святославівна Вчитель географії Мостищанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуського району Івано-Франківської області III
Руденко Людмила Леонідівна Викладач хімії, біології, екології Дніпровського професійно-технічного училища №2 Дніпропетровської області III
Ковченко Валентина Вікторівна Вчитель біології та основ здоров’я Богуславського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» Богуславського району Київської області III
Силка Оксана Іванівна Вчитель біології Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Ніжинської міської ради Чернігівської області III
Демченко Людмила Павлівна Вчитель географії Жашківського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №3 ім. І.М.Ляшенка Жашківської міської ради Черкаської області III
Музиченко Ангеліна Станіславівна Вчитель географії і природознавства Комунального закладу освтіи «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області III
Белей Олеся Романівна Вчитель хімії Івано-Франківської загальноосвітньої школи № 12 І-ІІІ ступенів ім. І.Франка Івано-Франківської області III
Лабунець Лідія Олександрівна Вчитель географії та біології Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільського району Сумської області III
Сорока Тетяна Василівна Вчитель біології Херсонської загальноосвітньої школи №27 Херсонської області III
Ігнатьєва Наталія Володимирівна Вчитель географії Новгородківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольського району Запорізької області III
Бабій Наталія Григорівна Вчитель географії Комунального закладу «Настасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області» III
Вараниця Таїсія Михайлівна Вчитель біології Углуватського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Христинівської районної ради Черкаської області III
Літвінова Ольга Костянтинівна Вчитель хімії та біології Запорізького ліцею «Логос» Запорізької області III
Мердух Олександра Степанівна Вчитель хімії Мостищанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської міської ради Івано-Франківської області III
Боброва Лариса Віталіївна Вчитель початкових класів Криворізької загальноосвтіньої школи № 22 Дніпропетровської області III
Шевченко Галина Володимирівна Вчитель хімії Дибинецького навчально-виховного комплексу Богуславського району Київської області III
Морозов Сергій Петрович Вчитель фізики і математики Старобабанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області III
Дурейко Микола Петрович Вчитель географії та економіки Вороньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бобровицького району Чернігівської області III
Чмелюк Любов Анатоліївна Вчитель початкових класів гімназії «Скіфія» Кам`янсько-Дніпровського району Запорізької області III
Башта Алла Миколаївна Методист районного методичного кабінету відділу освіти Куликівської райдержадміністрації Чернігівської області III
Гопта Наталя Миколаївна Вчитель початкових класів Новостепанівського навчально-виховного комплексу Олександрівського району Донецької області III
Шиманюк Антон Петрович Вчитель географії Великорешнівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шепетівської районної ради Хмельницької області III
Демах Іван Миколайович Вчитель біології та хімії Кінчаківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів- філії Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицького району Івано-Франківської області III
Пасічник Анатолій Миколайович Вчитель географії та економіки Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волочиського району Хмельницької області III
Ляска Юлія Олександрівна Вчитель географії Чорнобаївської санаторної школи-інтернат Білозерського району Херсонської області III
Філіпчук Тетяна Анатоліївна Вчитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Старі Кошари Ковельського району Волинської області III
Прокопчук Родіон Олександрович Вчитель географії Голинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуського району Івано-Франківської області III
Герасимчук Олена Степанівна Вчитель географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Судче Любешівського району Волинської області III
Бєлєванцева Інна Миколаївна Вчитель початкових класів Маріупольського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей інформаційних технологій» №69 Донецької області III
Поліщук Олена Дмитрівна Вчитель початкових класів Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області III
Стешенко Олена Вікторівна Заступник директора з навчально-виховної работи, вчитель географії Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської районної ради Запорізької області III
Нелинь Ліна Сергіївна Вчитель початкових класів Опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Оржицького району Полтавської області III
Черевко Ігор Анатолійович Вчитель хімії та біології Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області III
Галаган Ніна Миколаївна Вчитель географії Кременчуцької загальноосвітньої школи №20 Полтавської області III
Мельник Олена Анатоліївна Вчитель хімії Навчально-виховного закладу: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка» Вінницького району Вінницької області III
Телих Оксана Альбінівна Вчитель фізичної культури та біології Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №102 Дніпропетровської області III
Лутченко Неля Григорівна Вчитель Сухинської загальноосвітньої школи І ступеня Бобровицького району Чернігівської області III
Осіка Світлана Миколаївна Вчитель хімії та біології Комунального закладу «Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівського району Запорізької області III
Уварова Тамара Сергіївна Вчитель початкових класів Маріупольської загальноосвітньої школи 55 Донецької області III
Гавриленко Ніна Дмитрівна Вчитель біології Жуківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Куликівського району Чернігівської області III
Грошовик Людмила Вікторівна Вчитель біології Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко Карлівського району Полтавської області III
Тимошенко Юлія Миколаївна Вчитель біології Марківської гімназії Марківського району Луганської області III
Поліщук Оксана Василівна Вчитель хімії Скибинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області III
Кос’яненко Вікторія Володимирівна Вчитель біології та хімії Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Миколаївської області III
Матвієнко Наталія Леонідівна Вчитель фізики Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Полтавської області III
Саєнко Аліна Олексіївна Вчитель хімії Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Полтавської області III
Буга Володимир Миколайович Вчитель фізики та інформатики Охматівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Жашківського району Черкаської області III
Спобода Катерина Дмитрівна Вчитель хімії Дубовиківської середньої загальноосвітньої школи Васильківського району Дніпропетровської області III
Єзерський Іван Сергійович Директор Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Полтавської міської ради Полтавської області III
Пасхал Галина Петрівна Заступник директора з навчальної роботи, вчитель географії Комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання» Добровеличківського району Кіровоградської області III
Мазур Вікторія Миколаївна Вчитель початкових класів Філії Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання» Добровеличківського району Кіровоградської області III
Давиденко Галина Анатоліївна Викладач фізики Державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» Кіровоградської області III
Буга Володимир Миколайович Вчитель фізики та інформатики Вороненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Жашківського району Черкаської області III
Мормиль Володимир Григорович Вчитель географії Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Запорізької області III
Рульова Світлана Миколаївна Вчитель хімії Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені П. І. Калнишевського Сумської області III
Осадча Ярослава Іванівна Викладач Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Добровеличківського району Кіровоградської області III
Ущаповська Аліна Володимирівна Вчитель початкових класів Варвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Варвинського району Чернігівської області III
Даценко Ольга Вікторівна Вчитель Острожанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківського району Черкаської області III
Білоус Тетяна Леонідівна Вчитель Марківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Марківського району Луганської області III
Сергієнко Валентина Ярославівна Вчитель природознавства Новгородківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольського району Запорізької області III
Азарова Наталія Олександрівна Вчитель біології Коржівської загальноосвітньої школи Баришівського району Київської області III
Мосійчук Наталія Миколаївна Вчитель початкових класів Перчунівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Добровеличківського району Кіровоградської області III
Островерхова Наталія Іванівна Вчитель біології Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради Харківської області III
Гудзь Ірина Миколаївна Вчитель біології та основ здоров’я Вільнотерешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая Кременчуцького району Полтавської області III
Тацій Олена Вікторівна Вчитель хімії Комунального закладу освіти «Спеціалізована школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області III
Романчук Микола Миколайович Вчитель фізики Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського Роменського району Сумської області III
Седракян Сюзанна Хачиківна Вчитель біології Чорноземненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області III
Кириченко Ірина Валеріївна Вчитель початкових класів Маріупольської загальноосвітньої школи I-III ступенів №47 Донецької області III
Слободянюк Олена Сергіївна Вчитель географії Навчально-виховного закладу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка» Вінницького району Вінницької області III
Пилипенко Андрій Володимирович Вчитель географії Міловської гімназії Міловської районної ради Луганської області III
Шестовицька Світлана Іванівна Вчитель початкових класів Новостепанівського навчально-виховного комплексу Олександрівського району Донецької області III
Кривляк Наталія Сергіївна Вчитель основ здоров’я Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №102 Дніпропетровської області III
Комісарова Ірина Миколаївна Вчитель географії Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57» Донецької області III
Лешкевич Василь Володимирович Вчитель географії Шепетівської спеціалізованої школи №2 I- III ступенів з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області III
Щебликіна Олена Миколаївна Вчитель хімії Комунального закладу «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Веселівського району Запорізької області III
Кір’янова Оксана Іванівна Вчитель Маріупольської загальноосвітньої школи 26 Донецької області III

Призи «Геліантус-учитель»

2018-04-17
Переможці з предметів: Фізика, Географія, Початкові класи
Переможці з предмету: Хімія
Переможці з предмету: Біологія

Шановні учасники конкурсу «Геліантус-учитель»!

2018-03-27

Конкурс відбудеться 27 березня 2018 року з 15.00 до 16.00.

 

Якщо у Вас виникли труднощі з відкриттям або завантаженням файлу із завданнями, використайте один із вкладень у листі, що було відправлено Вам на електронну скриньку, вказану при реєстрації.

 

Пароль для відкриття файлу із завданнями: 1917700

 

Кількість набраних балів та особистий рейтинг будуть оприлюднені на персональних сторінках учасників до 10 квітня 2018 року.

Якщо Ви бажаєте отримати диплом/сертифікат, заповніть анкету за формою, що буде розміщено на персональних сторінках після підведення підсумків.

Розгорнуті відповіді до завдань буде оприлюднено на персональних сторінках після опрацювання робіт учасників.

Оргкомітет конкурсу «Геліантус-учитель» чекає на ваші відгуки та пропозиції.

Шановні колеги!

2018-03-27

Оргкомітет гри «Геліантус» вітає всіх учасників конкурсу

«Геліантус-учитель»!

Відбувся ІV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів та вчителів початкових класів

«Геліантус-учитель»–2018.

Щорічне збільшення учасників конкурсу є відображенням Вашої вмотивованості та небайдужості. Ваше прагнення до вдосконалення заслуговує подяки і пошани.

Бажаємо Вам і вашим рідним успіху, миру, здоров’я, добробуту й натхнення.

Алгоритм участі у ІV конкурсі «Геліантус–учитель»–2018

2017-09-02
  1. Конкурс

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує ІV конкурс «Геліантус–учитель»–2018 для вчителів природничих дисциплін (фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я) і початкових класів.

Конкурс відбудеться 27 березня 2018 року з 15.00 до 16.00.

Метою цього конкурсу є розширення обріїв фахової підготовки вчителів, можливість побачити себе в широкому професійному колі. Участь у цьому конкурсі та подальше його обговорення сприятимуть створенню неформального простору для фахового спілкування вчителів фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я та початкових класів.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс НЕ має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструмента для внутрішнього контролю.

Конкурс проводиться відповідно до:

- листа Міністерства освіти і науки України від 25.07.2017 р. №2.2-1781 «Про проведення IV конкурсу «Геліантус–учитель»–2018. З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи» або ТУТ.

Конкурс «Геліантус–учитель»–2018 для вчителів природничих дисциплін (фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я) і початкових класів  – анонімний. Переможців буде названо й нагороджено, якщо буде заповнена анкета на персональній сторінці.

  1. Завдання

Для проведення конкурсу «Геліантус-учитель» передбачається використання дворівневих тестів.

Основна частина тесту складатиметься із 16 завдань і пропонуватиметься для всіх вчителів природничих дисциплін та початкових класів. Завдання в цій частині матимуть таку саму тематику, що й завдання конкурсу «Геліантус» для учнів, але будуть менш спеціалізованими.

Другий блок, спеціалізований, складатиметься із чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи). Тематика завдань зберігатиметься, утім для їхнього виконання будуть необхідні більш глибокі знання предмету. Кожен учасник конкурсу «Геліантус-учитель» виконуватиме завдання основного блоку, і самостійно, при реєстрації, обиратиме з якого предмету виконуватиме завдання спеціалізованого блоку. На виконання завдань відводиться 60 хвилин.

  1. Реєстрація та проведення конкурсу

Конкурс відбудеться 27 березня 2018 року з 15.00 до 16.00.

Конкурс можна пройти ЛИШЕ у режимі оф-лайн у закодованому файлі із завданнями гри.

Алгоритм дій учасника конкурсу:

3.1. З 1 лютого до 26 березня 2018 року необхідно зареєструватися для участі в конкурсі. Реєстрація на конкурс відбувається на сайті гри «Геліантус» helianthus.gra@gmail.com у розділі «Геліантус–учитель». Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація для участі в конкурсі відбувається щорічно, оскільки конкурс анонімний. Обов’язково запишіть придумані Вами нік та шифр. Надалі за допомогою ніку та шифру Ви зможете заходити на свою персональну сторінку (увести у відповідні віконця нік та шифр), переглядати розгорнуті відповіді, кількість набраних балів, особистий рейтинг, заповнювати анкетні дані для відзначення переможців конкурсу в листі МОН та завантажувати диплом переможця / сертифікат учасника. Інструкцію щодо реєстрації можна скачати ТУТ.

3.2. Завдання конкурсу у вигляді закодованого файлу з’являться на персональних сторінках зареєстрованих учасників 16 березня 2018 р. До 27 березня (включно) за допомогою ніку та шифру зайдіть на персональну сторінку та завантажте на свої комп’ютери закодований файл із завданнями конкурсу.

3.3. Код для відкриття файлу із завданнями буде оприлюднено близько 14.45 години 27 березня на сайті гри «Геліантус» та на сторінці «Геліантус –учитель» і продубльовано на електронну адресу учасника, зазначену під час реєстрації.

3.4. Конкурс почнеться о 15.00 годині 27 березня. Учасники та учасниці працюють над завданнями конкурсу 60 хвилин. Відповіді потрібно відправити до 16.10 27 березня 2018 року до оргкомітету за адресою: konkurs.uchitel@gmail.com або helianthus.gra@gmail.com. Завдання, відправлені до оргкомітету пізніше, ніж о 16.10, розглядатися не будуть. Інструкцію щодо роботи з файлом (позначення обраних відповідей) можна скачати ТУТ.

  1. Розгорнуті відповіді до завдань буде оприлюднено на персональних сторінках учасників о 16.40 годині 27 березня 2018 року.
  2. Кількість набраних балів та особистий рейтинг буде оприлюднено на персональних сторінках учасників до 10 квітня 2018 року. Стежте, будь ласка, за повідомленнями на сайті гри «Геліантус» та на сторінці «Геліантус –учитель».
  3. Усі переможці та учасники конкурсу зможуть завантажити електронну версію диплома або сертифіката після заповнення анкети на персональній сторінці. Для цього на персональній сторінці учасника потрібно заповнити анкетні дані до 20 квітня (включно). Для формування галереї переможців завантажте Ваше фото. Увага, після заповнення анкетних даних та натискання на кнопку «Зберегти» змінити їх неможливо! Після збереження анкетних даних на персональній сторінці учасника завантажте електронний варіант диплома або сертифіката (кнопка «Завантажити диплом/сертифікат»).
  4. Інформацію щодо варіантів отримання призів буде розміщено до 1 травня 2018 року:

 

Область

Варіант отримання

Вінницька

В обласного координатора Уманської Тетяни Василівни, тел. (067)-700-21-86, протягом лютого 2018 року

Волинська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Дніпропетровська

 

Донецька

 

Житомирська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Закарпатська

 

Запорізька

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Івано-Франківська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Кіровоградська

 

Київська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Луганська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Львівська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Миколаївська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Одеська

 

Полтавська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Рівненська

 

Сумська

 

Тернопільська

 

Харківська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Херсонська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Хмельницька

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

Черкаська

 

Чернівецька

 

Чернігівська

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

м. Київ

У шкільного координатора гри «Геліантус» (разом із матеріалами для нагородження гри «Геліантус»-2017) протягом лютого 2018 року

 

  1. У разі виникнення питань щодо реєстрації та проведення конкурсу просимо звертатися за телефонами:

(096)-231-81-33; (093)-197-79-11; (099)-968-69-03;

(099)-505-20-44; (073)-464-11-65; (067)-721-46-77.

 

Бажаємо успіху!