(063)-113-00-30; (063)-113-00-33 helianthus.gra@gmail.com

Геліантус-учитель

Оргкомітет гри «Геліантус» вітає всіх учасників конкурсу «Геліантус-учитель

2017-03-23

Відбувся ІІІ конкурс фахової майстерності  «Геліантус-учитель» для вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів.

Кількість набраних балів та рейтинг буде оприлюднено на персональних сторінках 6 квітня 2017. Якщо Ви бажаєте отрамати диплом/сертифікат, заповніть анкету за формою, що буде розміщено на персональних сторінках після підведення підсумків.

Оргкомітет конкурсу «Геліантус-учитель» чекає на ваші відгуки та пропозиції.

Шановні колеги

2017-01-26

1.Конкурс

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Мета конкурсу — підвищення фахової ерудованості й рівня тестологічних знань вчителів. Участь у конкурсі безкоштовна. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Конкурс проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.07.2016 року №1/9-334 «Про підсумки проведення ІІ конкурсу «Геліантус-учитель» та проведення конкурсу «Геліантус-учитель» у 2017 р.». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або тут.

Конкурс для вчителів-природничників «Геліантус-учитель»-2017 проходитиме анонімно, а переможців буде названо й нагороджено тільки за умови, що вони самі побажають цього.

2.Завдання

Для проведення конкурсу «Геліантус-учитель» передбачається використання дворівневих тестів.

Основна частина тесту складатиметься із 16 завдань і пропонуватиметься для всіх вчителів природничих дисциплін. Завдання в цій частині матимуть таку саму тематику, що й завдання конкурсу «Геліантус» для учнів, але будуть менш спеціалізованими.

Другий блок, спеціалізований, складатиметься із чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи). Тематика завдань зберігатиметься, утім для їхнього виконання будуть необхідні більш глибокі знання предмету. Кожен учасник конкурсу «Геліантус-учитель» виконуватиме завдання основного блоку, і самостійно обиратиме з якого предмету виконуватиме завдання спеціалізованого блоку.

На виконання завдань відводиться 1 година.

3.Реєстрація

Реєстрація на конкурс відбуватиметься на цій сторінці з 23 січня 2017 року до 23 березня 2017 року (включно).

4.Проведення конкурсу

Конкурс відбудеться 23 березня 2017 року.

Завдання конкурсу у вигляді закодованого файлу з’являться на сторінці реєстрації «Геліантус-учитель» 17 березня. До 23 березня (включно) їх потрібно буде завантажити на свої комп’ютери. Файл буде розміщено автоматично із відповідним спеціалізованим блоком. Код для розкриття файлу з завданнями буде оприлюднений близько 14.45 години 23 березня і продубльований на електронну адресу учасника. Конкурс почнеться о 15.00 годині. Відповіді потрібно відправити до оргкомітету до 16.00 23 березня 2017 року. Завдання, що будуть відправлені до оргкомітету пізніше, ніж о 16.00, розглядатися не будуть. Інструкцію щодо реєстрації та роботи з файлом можна скачати ТУТ.

Звертаємо увагу, що можливий лише один варіант участі у конкурсі.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проведення конкурсу прохання звертатися за телефонами:

  • (050)-837-55-89;
  • (093)-701-03-77.

Оргкомітет конкурсу «Геліантус-учитель»

Зареєструватися