(096)-231-81-33; (073)-464-11-45; (066)-489-30-76 helianthus.gra@gmail.com

Нагорода «Панацея молода»

Шановні колеги!

2018-06-21

Першого січня 2018 року уперше в Україні Національним фармацевтичним університетом за підтримки Міністерства освіти і науки України та Творчого об`єднання «Соняшник» було офіційно розпочато конкурс на отримання нагороди для молодих науковців «Панацея молода».

Метою новоствореного конкурсу стало виявлення талановитої молоді для якомога раннього залучення її до наукової діяльності, підтримка та сприяння науковому розвитку потенційних наукових кадрів для фармацевтичної та інших прогресивних наукоємних галузей України.

Згідно встановленої мети основними завданнями Нагороди стали:

  • популяризація та розвиток молодіжної науки в Україні та виявлення найбільш талановитих її представників, які можуть стати майбутнім джерелом зростання економічного та інтелектуального потенціалу України;
  • створення умов до реалізації наукового потенціалу талановитої молоді в умовах нашої держави;
  • допомога молодим та обдарованим учасникам конкурсу визначити їх профорієнтаційний та науковий напрямок у майбутньому житті, а найкращим з них матеріальна допомога задля реалізації їх наукових планів та ідей.

Номінації нагороди «Панацея молода» в першу чергу присвячені комплексу фундаментальних наук, що певним чином вивчаються в рамках шкільної програми, й є підґрунтям для розвитку фармацевтичного сектору України, а саме: біологія, біотехнологія, здоров’я людини, хімія й екологія.

Заздалегідь до початку конкурсу Міністерством освіти і науки України були проінформовані заклади середньої та вищої освіти, а на сайті http://helianthus.com.ua/ був створений інформаційний портал присвячений нагороді й реєстраційна форма.

Цього року для участі в першому (заочному) етапі конкурсу було надіслано та зареєстровано 168 молодіжних наукових робіт з різних освітніх установ з 19 областей України.

Зокрема, було отримано: в номінації «Біологія» 44 роботи; в номінації «Біотехнологія» 14 робіт, в номінації «Здоровʼя людини» 42 роботи; в номінації «Хімія» 31 робота; в номінації «Екологія» 37 робіт.

Направлені роботи були опрацьовані та прорецензовані спеціалістами конкурсної комісії у відповідних до напрямку робіт галузях та за підсумками рейтингів молодіжних наукових робіт було обрано 20 переможців першого етапу конкурсу.

В номінації «Біологія»: Вінтоняк Х.В. (ІФПНВК «Католицька ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів – гімназія святого Василія Великого», м. Івано-Франківськ); Гавриш О.В. (КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»); Осадча Б.А. (Драбівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія» Драбівського району Черкаської області); Хлипа О.О. (Рівненський державний базовий медичний коледж); Шевченко Т.Т. (Харківська гімназія № 46 ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області).

В номінації «Біотехнологія»: Вальцінгер К.О. (КЗ «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради); Велигоря Т.О. (КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»); Луцьков І.А. (Хмельницька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука); Стрітенко С.О. (Гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області).

В номінації «Здоров’я людини»: Воличенко І.Р. (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті); Сопутняк М.В. (КЗ «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області»); Чуркіна В.О. (КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»); Шевченко І.В. (Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради Луганської області).

 

В номінації «Хімія»: Білецька А.О. (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради Черкаської області), Лапшин Г.О. (КЗ «Технічний ліцей» Кам’янської міської ради), Харасахал О.М. (КЗ «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області).

В номінації «Екологія»: Венгер К.О. (Херсонський ліцей Херсонської обласної ради); Демченко М.В. (Лиманський НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» №1 Лиманської міської ради Донецької області); Іванченко К.В. (Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа №22 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу); Бондаренко В.О. (КЗ обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради).

Одразу після оголошення результатів заочного туру переможці разом з науковими керівниками запрошувалися до участі в очному турі, що відбувся

27 квітня в аудиторії № 14 на базі Національного фармацевтичного університету. Передувало науковий захід урочисте відкриття, після чого були представлені наукові роботи молодих науковців. Кожна робота оцінювалася компетентним конкурсним журі, а лічильна комісія підраховувала результати. Переможці конкурсу були оголошені на урочистій церемонії закриття ректором НФаУ проф.. Котвіцькою А.А. та проректором з НПР проф. Загайко А.Л. Кожен з молодих науковців отримав почесний диплом учасника конкурсу (а наукові керівники – подяку), 2-ге видання «Фармацевтичної енциклопедії» та збірку тез з роботами молодих науковців – переможців першого туру. Крім того переможці кожної з номінацій отримували грошові призи в розмірі 5000 грн та унікальні скульптури «Панацея молода», створені харківським майстром Гурбановим С.А. Закриттям цього урочистого заходу стала дружня гала-вечеря, де всі учасники висловлювали щирі слова вдячності Міністерству освіти і науки України, Національному фармацевтичному університету, Творчому об`єднанню «Соняшник» та організаційному комітету конкурсу «Панацея молода» за змогу участі в цьому заході.

За результатами 2018 року абсолютними переможцями в конкурсі та здобувачами нагороди «Панацея молода» стали: Шевченко Таїсія з роботою «Вплив надлишку антибіотиків у поживному середовищі на життєздатність та рівень анеуплоїдії Drosophila melanogaster» («Біологія»), Стрітенко Софія з роботою «Вплив сировини та різних рас дріжджів виду Saccharomyces cerevisiае на якість пива» («Біотехнологія»), Воличенко Ігор з роботою «Морфологічні показники еритроцитів хворих щурів, які отримували хіміотерапію» («Здоров’я людини»), Харасахал Ольга з роботою «Використання цитохімічної реакції 3,4-діоксифенілаланіну на промеланін у якості нового онкомаркеру при типуванні ЦПК різних підтипів меланоми» («Хімія») та Бондаренко Влада з роботою «Зелені насадження мегаполісів: вплив на мікроклімат, охорона, раціональне використання» («Екологія»).

2018-03-31

Шановні колеги!

Реєстрацію претендентів на отримання нагороди «Панацея молода» подовжено

до 2 квітня 2018 року.

Шановні колеги!

2018-02-06

За ініціативи Національного фармацевтичного університету та Творчого об’єднання «Соняшник», за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України № 1/9-72 від 01.02.2018) презентуємо Вам щорічну нагороду для обдарованої молоді та юнацтва

«Панацея молода».

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЩОРІЧНУ НАГОРОДУ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «ПАНАЦЕЯ МОЛОДА»

Презентація щодо умов та вимогДодаток 1 та Додаток 2.

Інструкція щодо реєстрації Претендента

Скачайте реєстраційну форму та квитанцію для оплати реєстрації (ці гроші будуть використані для технічного супроводу роботи, а також для перевірки відповідності її формальним умовам отримання нагороди «Панацея молода»), роздрукуйте їх та ретельно заповніть (усі поля реєстраційної форми та поля квитанції «*Платник» та «*Призначення платежу»: ПІБ претендента та його ідентифікаційний код – заповнити обов’язково!) Оплату бажано робити через відділення ПриватБанку або Приват 24.

Зробіть чітку скан-копії (або фотокопії) реєстраційної форми та сплаченої квитанції та надішліть за електронною адресою (helianthus.panacea@gmail.com ).

Інформація, яка буде наведена у реєстраційній формі повинна бути правдивою, коректною і повністю відповідати заявці на участь для отримання нагороди для молодих науковців «Панацея молода».

Після отримання оргкомітетом реєстраційної форми та квитанції Ви отримаєте на електронну адресу повідомлення щодо успішної реєстрації. Після цього Ви можете надсилати свої роботи до оргкомітету на електронну адресу panacea@nuph.edu.ua

Завантажити реєстраційну форму

Завантажити квитанцію

Увага!

Шановні претенденти та керівники!

Реєстраційну форму
та сплачену

квитанцію оплати реєстрації відправляйте виключно
за адресою
Подання
в електронному вигляді документів згідно переліку та оформленої
у відповідності до вимог
 роботи за адресою
Запитання
щодо реєстрації надсилайте за адресою
або звертайтесь за телефоном (096)-231-81-33
Запитання
щодо тематики та змісту робіт надсилайте за адресою
або звертайтесь за телефоном (098)-222-08-05