(099)-505-20-44; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 helianthus.gra@gmail.com

Конкурс «Вулкан на столі»

Дорогі друзі!

При визначенні переможців бралися до уваги відповідність умовам конкурсу, інтернет-голосування і думка журі.

 

І місце
Прибильнов Коля Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області"
Бондаренко Софія Олександрівна Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області
ІІ місце
Баличєв Микита Павлович Дружківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області
Беглов Кирилл Одеська загальноосвітня школа №101 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Шеін Максим Різуненківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Коломацької районної ради Харківської області
Васильчук Роман Лазещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
ІІІ місце
Сердійчук Гліб Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія №34 "Либідь" імені Віктора Максименка» Подільського району міста Києва
Лисенко Дарина Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22"
Лопико Поліна Удачненська загальноосвітня школа I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області
Майська Аліна Сергіївна Клекотинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Клекотина Шаргородської районної ради Вінницької області
Доброштан Марина Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1Чорнобаївської районної ради Черкаської області
Шпакович Катерини Львівська загальноосвітня школа "Дивосвіт" з поглибленим вивченням англійської мови Львівської міської ради Львівської області
Штангрет Дарина Любомльський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - районна гімназія" ім. Наталії Ужвій м. Любомль Волинської області
Умовіст Анастасія Олександрівна Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №190 Деснянського району міста Києва

 

Усіх переможців нагороджено призами оргкомітету:

I місце IІ місце IІІ місце

 



  • Дем'яненко Кіра Юріївна
    3.65

Автор Навчальний заклад
Iващенко Iван Олександрович Спеціалізована школа І ступеня № 322 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
Петренко Владислава КЗ СЗШ № 5 ім.Г.Романової
Серга Денис Яросл­авович Н­авчально-виховний ком­плекс № 183 «Фортуна»­ з поглибленим вивчен­ням іноземних мов (сп­еціалізована школа І ­ступеня - гімназія)
Серебрянська Катерина Мар’янівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Лисянського району Черкаської область.
Шамченко Каріна, Курниш Владислав Комуунальний заклад "Марфівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Долинської районної ради Кіровоградської області
Пархоменко Поліна Краматорської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату № 10 Донецької обласної ради
Гоптарєв Єгор Олексійович Старобільська гімназія Старобільської районної ради Луганської області
Учні Полтавської гімназії № 31 Полтавська гімназія №31 Полтавської міської ради Полтавської області
Роздайбіда Вікторія Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Покровської районної ради Дніпропетровської області
Левашова Єлизавета Сергіївна Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Покровсьго району Дніпропетровської області
Дем'яненко Кіра Юріївна Куйбишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куйбишевської районної ради Запорізької області
Городній Андрій Малопомічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області
Деркунський Андрій Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області
Вчитель хімії Пірус Тетяна Михайлівна Рахнівсько-Лісова середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шаргородського району Вінницької області
Горб Валерія та Павлюк Сергій НВК "Покровська ЗОШ І - ІІ ступенів № 2 - ДНЗ", філія № 2, Покровський район, Дніпропетровська область
Поліщук Ірина Малопомічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області
Шмиголь Данило, Тітаренко Роман, Граділь Артем ДНЗ "Черкаський професійний ліцей"
Лисенко Дарина Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22"
Кровальська Марія Жашківська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Жашківської районної ради Черкаської області
Фомін Кирило Новоекономічна загальноосвітня школа I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області
Лукьянченко Егор Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Добропільської міської ради Донецької області
Прибильнов Коля Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області"
Королик Владислав Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
Сеннікова Іра, Сенніков Андрій Малопомічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області
Лопико Поліна Удачненська загальноосвітня школа I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області
Шевелева Людмила Добропільський навчально - виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів - дошкільний навчальний заклад" Добропільської міської ради Донецької області
Савєнков Назар Русланович Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1Чорнобаївської районної ради Черкаської області
Доброштан Марина Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1Чорнобаївської районної ради Черкаської області
Кузнецова Марина Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22"
Васильчук Роман Лазещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
Баличєв Микита Павлович Дружківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області
Артем та Валерія Борисові Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області
Шеін Максим Різуненківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Коломацької районної ради Харківської області
Шершун Леонід Злазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеніів
Мизь Дар'я Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №159 Харківської міської ради Харківської області
Челпан Виктория Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Мангушської районної ради Донецької області
Сагирова Людмила Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Мангушської районної ради Донецької області
Григораш Светлана Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Мангушської районної ради Донецької області
​Ковальчук Вікторія Комунальний заклад"Василівська гімназія "Сузір'я"- загальноосвітня школа І-ІІІ спупенів" Василівської районної ради Запорізької області
Таранюк Богдан Євгенович Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 м. Сєвєродонецька Луганської області
Шиманюк Антон Петрович Великорешнівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шепетівської районної ради Хмельницької області
Федоренко Кирило Сергійович Мирненська ЗШ І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області
Шурко Діана Гребінцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Жовківської районної ради Львівської області
Кічура Максиміліан Загальноосвітня школа I-III ступенів смт. Новий Яричів Кам'янка-Бузького району Львівської області
Бондаренко Софія Олександрівна Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області
Олександр Поступальський Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новоселиця Благовіщенського району Кіровоградської області
Дацька Людмила Берестівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради Рівненської області
​Шилипко Марія Мукачівська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Мукачівської міської ради Закарпатської області
Сердійчук Гліб Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія №34 "Либідь" імені Віктора Максименка» Подільського району міста Києва
Дуканич Еліна Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Комсомольської міської ради Полтавської області
Яндола Евеліна Євгеніївна Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області
Штангрет Дарина Любомльський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - районна гімназія" ім. Наталії Ужвій м. Любомль Волинської області
Студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва Вижницький коледж прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка
Хвещук Анна Куйбишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куйбишевської районної ради Запорізької області
Гаврильчик Юлія учениця 6 класу та Жук Софія Вікторівна вчитель хімії Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
Корець Катерина Мелітопольська гімназія №5 Мелітопольської міської ради Запорізької області
Беглов Кирилл Одеська загальноосвітня школа №101 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Владислав та Крецу Станіслав Сушківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Канівської районної ради Черкаської області
Рябова Софія Сергіївна Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім.Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради Рівненської області
Шапрана Михайла Запорізький ліцей №34 Запорізької міської ради Запорізької області
Прохоренко Олександр Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №110 імені К. Гапоненка міста Києва
Мєльохін Максим Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м.Сєвєродонецька Луганської області
Умовіст Анастасія Олександрівна Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №190 Деснянського району міста Києва
Жданова Еліза Віталіївна Запорізька гімнаазія № 46 Запорізької міської ради Запорізької області
Алексеєв Роман Юрійович Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Куманівці Хмільницький район Вінницька область​
Бурим Софія Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Старі Кошари Ковельського району Волинської області
Дмитрик Ольга Немішаївська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Бородянського району Київської області
Романовський Роман Великобабчанський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області
Майська Аліна Сергіївна Клекотинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Клекотина Шаргородської районної ради Вінницької області
Іскра Дар'я Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
учні 6 класу Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
Шпакович Катерини Львівська загальноосвітня школа "Дивосвіт" з поглибленим вивченням англійської мови Львівської міської ради Львівської області
Зареєструватися