(099)-505-20-44; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 helianthus.gra@gmail.com

Відновлення паролю в програму реєстрації

2018-06-22

Якщо Ви та Ваш навчальний заклад зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці вказані Ваші мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль. 

Логін та пароль будуть відправлені на Вашу електронну адресу.

Шановні колеги!

2018-05-25

Дорогі друзі, вчительки і вчителі біології, що обрали наш підручник. Ми вам усім безмежно вдячні за ваш вибір і довіру. Разом із тим ми впевнені, що реформа із назвою Нова українська школа починається саме із свідомості вчителя. Усі ви прекрасно розумієте завдання біологічної освіти в новій школі: це має бути освіта для життя і біологія, що її можна буде «взяти із собою». Саме тому ми зробили такий підручник, а ви його вибрали. Ми всі дуже добре попрацювали над викладанням основ біологічних знань у базовій школі. Тепер на рівні стандарту в старшій школі потрібно зосередитися на «життєвій» біології. Привернути увагу на застосування біологічних знань у повсякденному дорослому житті. Ми з вами не опинимось із таким підходом у зоні комфорту, але зробимо дуже важливу справу для наших старшокласників! З іншого боку, ми дякуємо вам за розуміння важливості викладання актуальної і сучасної біології. Ви вибрали книгу із новітніми відомостями, фактами і поясненнями. Без хибних і шкідливих спрощень, які спотворюють біологічну думку, без застарілих уявлень про світ живого. Дякуємо вам за це! Сподіваємося, робота ваша буде цікавою і корисною учням.

До уваги учителів!

2018-04-10

Відповідно до п. 13 наказу Міністерства освіти і науки України від 21.02.2018 року № 176 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» надаємо для ознайомлення фрагмент електронної версії оригінал-макету підручника (перші 60 сторінок): «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти» (авт. Шаламов Р.В., Носов Г.А., Каліберда М.С., Коміссаров А.В.) (для перегляду кликніть на титульну сторінку даного підручника):

Шановні учасники конкурсу «Геліантус-учитель»!

2018-03-27

Конкурс відбудеться 27 березня 2018 року з 15.00 до 16.00.

 

Якщо у Вас виникли труднощі з відкриттям або завантаженням файлу із завданнями, використайте один із вкладень у листі, що було відправлено Вам на електронну скриньку, вказану при реєстрації.

 

Пароль для відкриття файлу із завданнями: 1917700

 

Кількість набраних балів та особистий рейтинг будуть оприлюднені на персональних сторінках учасників до 10 квітня 2018 року.

Якщо Ви бажаєте отримати диплом/сертифікат, заповніть анкету за формою, що буде розміщено на персональних сторінках після підведення підсумків.

Розгорнуті відповіді до завдань буде оприлюднено на персональних сторінках після опрацювання робіт учасників.

Оргкомітет конкурсу «Геліантус-учитель» чекає на ваші відгуки та пропозиції.

Шановні колеги!

2018-03-27

Оргкомітет гри «Геліантус» вітає всіх учасників конкурсу

«Геліантус-учитель»!

Відбувся ІV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів та вчителів початкових класів

«Геліантус-учитель»–2018.

Щорічне збільшення учасників конкурсу є відображенням Вашої вмотивованості та небайдужості. Ваше прагнення до вдосконалення заслуговує подяки і пошани.

Бажаємо Вам і вашим рідним успіху, миру, здоров’я, добробуту й натхнення.

Учні Комишуватської школи вже шість років беруть участь у грі "Геліантус". Висловлюємо подяку організаторам від дітей за цікаві "кльові" питання, гарні, яскраві дипломи та грамоти, а від координаторів - за гарну, чітку організацію конкурсу

2018-03-03

Шановні колеги!

2018-02-08

Новітній підручник «Біологія та екологія» для 10 класу продовжує унікальну серію підручників колективу авторів під керівництвом Руслана Шаламова. Цей підручник, як і минулорічний, вирізняє оригінальний погляд на біологію та її досягнення, коли автори розповідають суть процесу, а не описують його ознаки. Вас знову здивує яскравий та якісний дизайн і спеціально намальовані художником рисунки. На сторінках книги ви знову зустрінетесь з QR-кодами посилань на різноманітні відео та ресурси, що учні можуть використати безпосередньо під час уроку. У всіх підручниках цих авторів є потужний методичний апарат для самоконтролю знань, а також їх поглиблення. Різноманітна цікава інформація у рубриці «Цікаве життя» робить підручник таким, що його читання робить світ не тільки зрозумілішим, але й яскравішим! Іще одною особливістю підручника є те, що автори поставилися до старшокласників і старшокласниць як до майбутніх громадян України і як до майбутніх батьків. Тому в підручнику набагато більше інформації про успіхи репродуктивної медицини, профілактику спадкових хвороб, правила раціонального харчування, якість питної води тощо, аніж про основи «чистої» науки.

Близько 300 сторінок

Формат: 90х60/16

Шановні колеги і учасники!

2017-12-29

Звертаємо Вашу увагу на інформацію щодо отримання результатів гри!

 А саме: таблицю результатів гри (далі результати гри) із розясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі було відправлено за електронними адресами навчальних закладів, які були вказані Вами у програмі реєстрації.

 Якщо Ви не отримали результати гри,

перевірте будь ласка актуальність наданих Вами електронних адрес

навчальних закладів у програмі реєстрації.

До уваги координаторів та учасників природознавчої гри «Геліантус»-2017!

2017-12-28

Відомості учасників гри «Геліантус» розміщено на персональних сторінках (кнопка «Відомість гри») програми реєстрації.

Учні, що заповнили поле «Код учня» у бланку відповідей, можуть ознайомитися зі своїми результатами за ЦИМ посиланням.

Матеріали для нагородження надійдуть до навчальних закладів через районних / міських координаторів гри до кінця лютого 2018 року.

З повагою оркомітет.

Шановні колеги! Любі учасники та батьки!

2017-12-04

Ваші фотографії, відеороліки та презентації опубліковано в розділі «Галерея».

Шановні колеги!

2017-11-30

Підписано листа Міністерства освіти і науки України від 30.11.2017 р. №1/9-646 «Про проведення VIII гри «Геліантус»-2017 та організацію IX гри «Геліантус»-2018». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи» або ТУТ.

Шановні колеги! Дякуємо Вам за теплі слова!

2017-11-25

        Шановні керівники гри "Геліантус", від імені учнів, батьків і вчителів-координаторів , ми вдячні Вам за цікаві питання гри, за  бажання пізнати нове, проявити свої здібності , ерудицію й кмітливість, знаходячі правильні рішення.

        Учні нашої школи з задоволенням приймають участь у грі. Дякуємо за організацію, з нетерпінням будемо чекати наступних завдань і конкурсу.

Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 23

Запорізької міської ради Запорізької області

*** 

А в природі вже пахне весною,

Аромат той приємний для всіх!

Хоч зима й завертає сердито,

Та весна вже приходить у сни.

Йде весна-королева по світу

І співає на всі голоси,

Та розквітчує землю прогріту,

Творить дивні картини краси!

 

        У листопаді відбулася Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Вже кілька років, наша школа бере участь у цій грі. Але цього року учні 5-Б класу, разом з класним керівником і координатором конкурсу Ільків Ольгою Олександрівною були найактивніші і отримали Грамоту найкращому 5-Б класу, бо цілим класом взяли участь у цій пізнавальній грі. Серед учнів були учасники, які мали одну і навіть дві грамоти з біології, фізики, географії та хімії, а також сертифікати учасників гри.

      Гра спрямована на перевірку знань з фізики, біології, хімії та географії. Загалом всі учасники отримали позитивні враження від участі у грі. Результати гри нас вразили, але ми не зупиняємося на досягнутому і бажаємо наступного разу отримати більше дипломів і грамот. А також залучити до конкурсу більше учасників. Грамоти учні отримали з першим подихом весни, у березні.

        Дякуємо організаторам за такі цікаві завдання.

Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6

Долинської районної ради Івано-Франківської області

***

        VIII Міжнародна природознавча гра «Геліантус» у Нижньореметівській ЗОШ І-ІІст. Берегівського району Закарпатської області

        Добрий день, шановні організатори гри «Геліантус». Нашим учням дуже подобається ця цікава природознавча гра! Завдання були несподівані, захоплюючі, виконання яких вимагало перевірки не тільки шкільних знань, а й ерудиції, логічного мислення.

        Дякуємо вам за чудову, пізнавальну гру! Було цікаво! Бажаємо творчих успіхів та процвітання! 

***

        Нещодавно, 15 листопада відбулася Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Вже третій рік поспіль у стінах Економіко-правничого коледжу студенти приймають участь у цій грі. На початку гри викладач фізики Ірина Шпуганич привітала всіх учасників та порадила використати свої знання та логічне мислення під час виконання завдань. У цьому навчальному році в грі взяли участь 67 студентів Економіко- правничого коледжу. Найактивнішими студентами були з групи К 231/1-17 (куратор - Ірина Шпуганич) та студенти групи К 121-16 (куратор - Максим Носик). Гра спрямована на перевірку знань з фізики, біології, хімії та географії. Загалом всі учасники отримали позитивні враження від участі у грі. Результати гри будуть відомі у лютому 2018 року. Перевіряти роботи кожного учасника гри будуть за допомогою комп’ютерної програми. Переможці гри отримають дипломи на Міжнародному рівні та дипломи I, II, III ступеня на Всеукраїнському рівні, грамоти за найкращий результат з відповідного предмета. Бажаємо всім отримати гарні результати! Ιрина Шпуганич Анастасія Лар`єва, студентка групи К61-17

Дорогі учасники! Шановні колеги!

2017-11-20

Відбулася найулюбленіша VIII Міжнародна природознавча гра «Геліантус»!

Вітаємо Вас любі учасники, Ваших професійних наставників та небайдужих батьків!

Висловлюємо подяку усім, хто взяв участь у грі і тим, хто забезпечив та організував проведення цього освітнього заходу!

Чекаємо на кльові фотки учасників гри, короткі відеосюжети, інтерв’ю, які Ви можете надіслати до оргкомітету за електронною адресою: helianthus.gra@gmail.com.

Ваші фотографії будуть розміщені на сайті гри у розділі «Галерея».

До уваги координаторів гри «Геліантус»!

2017-10-14

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ У ГРІ ПРОХАННЯ ТЕЛЕФОНУВАТИ ДО ОРГКОМІТЕТУ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

Київстар: (096)-231-81-33067-721-46-77067-789-56-42097-368-38-95

Vodafone: (099)-968-69-03066-489-30-76095-945-60-90050-196-53-71

Лайф: (093)-197-79-11073-464-11-65073-464-11-45063-113-00-33; 063-113-00-30.

VІIІ МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА «ГЕЛІАНТУС» ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

 1. Інформатизація стає дедалі все більш звичайним та невід’ємним атрибутом навчального процесу й повсякденного життя. Оргкомітет гри наполегливо рекомендує Вам користуватися програмою реєстрації, що розташована на сайті гри «Геліантус» helianthus.com.ua («Вхід на персональну сторінку координатора» → логін і пароль (зазначені на наліпці зі штрих-кодом, яка знаходиться в конверті із завданнями гри) → кнопка «Увійти»). Використовуйте сучасний засіб оформлення документів і спілкування з оргкомітетом! Не витрачайте папір та гроші на додаткову пересилку, йдіть разом з часом!

2. Матеріали гри усі заклади отримають через:

- Відправка оргкомітетом завдань районному (міському) координатору через обласний інститут


- Відправка оргкомітетом завдань районному (міському) координатору

- Відправка оргкомітетом завдань на поштове відділення Укрпошти

 

З цією інформацію можна ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → «Вхід на персональну сторінку координатора» → логін-пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Головна»).

3. При отриманні конверту з матеріалами гри ознайомтеся з бланками відповідей.

4. З розгорнутими інструкціями координатора та адміністратора у кабінеті Ви можете ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → «Вхід на персональну сторінку координатора» → логін і пароль (зазначені на наліпці зі штрих-кодом, яка знаходиться в конверті із завданнями гри) → кнопка «Увійти») → кнопка «Увійти» → кнопки «Інструкція координатора» та «Інструкція адміністратора»).

5. Звертаємо Вашу увагу на те, що логін – це код навчального закладу. Саме він зазначається на бланках відповідей учасників гри (восьмизначна цифра зазначена біля штрих-коду на конвертах із завданнями гри).

6. Якщо охочих взяти участь у грі буде більше, ніж замовлено завдань та бланків, можна зробити ксерокопії. Оплату за додаткових учасників Ви можете здійснити на той же рахунок.

7. Усі запитання стосовно змісту і тематики завдань Ви можете задати голові Методичної комісії гри Руслану Васильовичу Шаламову за тел.: (097)-368-38-95, (050)-196-53-71, (063)-113-00-30.

8. 15 листопада у день проведення гри можливе перевантаженням телефонних ліній. Просимо телефонувати на усі можливі телефони оргкомітету:

Київстар: (096)-231-81-33067-721-46-77067-789-56-42097-368-38-95

Vodafone: (099)-968-69-03066-489-30-76095-945-60-90050-196-53-71

Лайф: (093)-197-79-11073-464-11-65073-464-11-45063-113-00-33; 063-113-00-30.

9. До конверта, який надійшов від оргкомітету (конверт із завданнями з адресою оргкомітету), уміщуються:

- заповнені бланки та списки (у довільній формі);

- оригінал заявки на участь у грі (заявку потрібно завантажити з програми реєстрації (сайт гри → «Вхід на персональну сторінку координатора» → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Друк заявки»). Бланки відповідей учасників гри без підписаної заявки прийматися оргкомітетом не будуть!;

- ксерокопія квитанції (надсилається в разі оплати оргвнеску ЧЕРЕЗ відділення Укрпошти або будь-який банк (окрім Приватбанку)).

10. Матеріали відправляються до 21.11.2017 року Укрпоштою або Новою Поштою.

Відправлення Укрпоштою. Заповнений конверт з матеріалами гри ретельно заклейте з усіх боків скотчем (при поштовому пересиланні конверти рвуться, а бланки відповідей псуються або губляться). Не пізніше 21 листопада 2017 року лише РЕКОМЕНДОВАНИМ листом (прості відправлення пошта часто втрачає) відправте заповнений конверт до оргкомітету гри за адресою: Творче об’єднання «Соняшник», а/с 3182, м. Харків, 61115. Зберігайте оригінал поштового чека (квитанції), який підтверджує відправлення рекомендованого листа з бланками відповідей, до дня отримання оргкомітетом гри бланків відповідей (інформацію щодо отримання оргкомітетом бланків відповідей можна переглянути в програмі реєстрації на «Сторінці координатора» (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти»). Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів).

Відправлення Новою Поштою. У разі відправки бланків відповідей транспортною компанією «Нова Пошта» (м. Харків, Творче об’єднання «Соняшник», СКЛАД № 38) обов’язково повідомте в оргкомітет номер експрес-накладної (декларації) електронною поштою helianthus.gra@gmail.com .

11. Зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри до 06 грудня, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.

12. До 20 січня 2018 року відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації та на персональних сторінках учасників гри.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність надання актуальної електронної адреси навчального закладу для своєчасного отримання таблиці результатів гри.

13. Шкільний координатор гри може переглянути розгорнуті результати своїх учнів у програмі реєстрації (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Відомість гри»).

14. Учасник може переглянути ЛИШЕ свій результат на персональній сторінці учасника гри. Для цього учаснику потрібно перед здаванням роботи переписати код школи та код учня з бланка відповіді на окремий аркуш і зберегти його. Вхід на персональну сторінку (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → Персональна сторінка учасника → код школи та код учня з бланка відповіді та клас).

15. Пропонуємо Вам зробити фотографії учасників гри чи короткі відеосюжети, інтерв’ю, та надіслати їх у електронному вигляді до оргкомітету за адресою: helianthus.gra@gmail.com . Вони будуть розміщені на сайті гри, а найбільш цікаві з них - надруковані в аналітичному звіті.

16. Переваги реєстрації учасників у програмі реєстрації:

Не телефонуючи до оргкомітету за допомогою логіну - пароля Ви можете оперативно, у будь-який час, з будь-якого комп’ютеру, що має доступ до Інтернету, переглянути у програмі реєстрації на «Сторінці координатора»:

- дату отримання бланків відповідей учасників гри. Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів:

- фактичну кількість учасників гри (бланків відповідей) усього та по класах, кількість учасників пільгової категорії:

- суму, яку необхідно сплатити з урахуванням можливої додаткової кількості учасників гри;

- ознайомитися з інструкціями координатора та адміністратора (однойменні кнопки);

- електронну відомість учасників гри (деталізовані варіанти відповідей учасників гри, кількість набраних балів, місце, що посіли Ваші учасники).

17. Якщо Ви та Ваш навчальний заклад зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці є Ваш мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль - функція «Забули логін / пароль?».

18. Оргкомітет та методична комісія Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» чекають на Ваші відгуки та пропозиції.

Із запевненнями в найщирішій повазі та сподіванням

на подальшу співпрацю – колектив

Творчого об’єднання «Соняшник»

Шановні колеги!

2017-09-26

18.09.2017 року Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Проекти Творчого об’єднання «Соняшник» — місток до Нової української школи».

Організатори заходу – кандидат біологічних наук, заслужений учитель України Руслан Шаламов та директор творчого об’єднання «Соняшник» Юрій Морщавка.

На урочистому відкритті конференції гостей привітали заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Віктор Захарчук, заступниця начальниці відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Світлана Фіцайло, головна спеціалістка цього ж відділу Олена Котусенко та виконуюча обов’язки ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, докторка психологічних наук, професорка Тетяна Гура.

Сьогодні  урочисте відкриття конференції, а далі освітян чекає багато нових експериментів, проведення інтелектуальних ігор, підготовка перспективних планів щодо модернізації шкільної освіти, обмін досвідом та цікавими ідеями, - окреслив програму конференції  Руслан Шаламов.

Посилання на сайт Запорізької ОДА

Посилання на сайт Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей»

Детальніше

VІII МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА «ГЕЛІАНТУС» ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

2017-08-10

Реєстрація учасників у грі - з 01.09.2017 р. до 15.10.2017 р. Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації («Вхід на персональну сторінку»).

 

Розмір оргвнеску за участь у грі становить:

  • — до 200 учасників зі школи/об’єднання – 17,00 грн. з одного учасника
  • — 201-400 учасників зі школи/об’єднання – 16,50 грн. з одного учасника
  • — понад 400 учасників зі школи/об’єднання – 16,00 грн. з одного учасника

Оплата оргвнеску до 15 жовтня 2017 року.

 

 Версія для друку

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що VIІI Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2017 проводиться відповідно до:

  • — наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123. З текстом наказу можна ознайомитися на сайті Верховної Ради Україниу розділі "Законодавство", Міністерства освіти і науки України у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи»;
  • — наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус». З текстом наказу можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи»;
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань». З текстом листа можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи»;
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 року № 1/9-145 «Про проведення VІI гри «Геліантус»—2016 та організацію VІІI гри «Геліантус»—2017». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі "Правила та документи" або ТУТ.
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 25.07.2017 року № 2-1781 «Про проведення ІV конкурсу «Геліантус-учитель»—2018 та ІV Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус-дружнє коло». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі "Правила та документи" або ТУТ;
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 14.07.2017 року №2/-1671 про перевірку рівня навчальних досягнень шляхом виконання завдань відкритої форми пробного ЗНО з української мови та літератури, математики, іноземної мови. З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи» або ТУТ;
  •  — відповідних листів обласних інститутів (академій) післядипломної педагогічної освіти. З текстом листів можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі "Правила та документи".