(096)-231-81-33; (073)-464-11-45; (066)-489-30-76 helianthus.gra@gmail.com

Відповідно до п. 13 наказу Міністерства освіти і науки України від 21.02.2018 року № 176 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» надаємо для ознайомлення фрагмент електронної версії оригінал-макету підручника (перші 60 сторінок): «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти» (авт. Шаламов Р.В., Носов Г.А., Каліберда М.С., Коміссаров А.В.) (для перегляду кликніть на обкладинку даного підручника):


 • Підручник з біології для 9-го класу

  Придбати

  Підручник з біології для 9 класу (авт. Р.Шаламов, Г.Носов, О.Литовченко, М.Каліберда). Гриф наданий Міністерством освіти і науки України.

  Видавництво "Соняшник"

  Обсяг: 352 с.

  Читати повністю

 • Робочий зошит з біології для 9-го класу

  Придбати

  Колектив авторів підручника з біології для 9-го класу розробив робочий зошит з лабораторними і практичними роботами, оригінальними завданнями і вправами для полегшення роботи вчителя і покращення успішності навчання учнів. Гриф наданий Міністерством освіти і науки України.

  Читати повністю

 • Книга класного вчителя біології

  Придбати

  Колектив авторів підручника з біології для 9-го класу розробив книгу для вчителя з цікавими матеріалами для конструювання уроків, додатковими дидактичними матеріалами, цікавими історіями, що полегшать роботу вчителя і покращать успішність навчання учнів. Гриф наданий Міністерством освіти і науки України.

  Читати повністю

 • Підручник «Біологія і екологія» для 10 класу

  Новітній підручник «Біологія та екологія» для 10 класу продовжує унікальну серію підручників колективу авторів під керівництвом Руслана Шаламова. Цей підручник, як і минулорічний, вирізняє оригінальний погляд на біологію та її досягнення, коли автори розповідають суть процесу, а не описують його ознаки. Вас знову здивує яскравий та якісний дизайн і спеціально намальовані художником рисунки.

  Читати повністю

 • Робочий зошит з біології і екології для учнів 10 класу

  Придбати

  Робочий зошит з біології і екології для учнів 10 класу складений відповідно до чинної навчальної програми з біології і екології для закладів загальної середньої освіти. Він призначений для організації навчального процесу як на уроках, так і вдома. Зошит орієнтований на підручник з біології авторів Шаламов Р. В., Носов Г. А., Каліберда М. С., Коміссаров А. В., хоча може використовуватися із будь-яким іншим підручником, оскільки повністю відповідає програмі.

  Читати повністю