(099)-505-20-44; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 helianthus.gra@gmail.com
Біологія

 • Підручник з біології для 9-го класу

  Придбати

  Підручник з біології для 9 класу (авт. Р.Шаламов, Г.Носов, О.Литовченко, М.Каліберда). Гриф наданий Міністерством освіти і науки України.

  Видавництво "Соняшник"

  Обсяг: 352 с.

  Читати повністю

 • Робочий зошит з біології для 9-го класу

  Придбати

  Колектив авторів підручника з біології для 9-го класу розробив робочий зошит з лабораторними і практичними роботами, оригінальними завданнями і вправами для полегшення роботи вчителя і покращення успішності навчання учнів. Гриф наданий Міністерством освіти і науки України.

  Читати повністю

 • Книга класного вчителя біології

  Придбати

  Колектив авторів підручника з біології для 9-го класу розробив книгу для вчителя з цікавими матеріалами для конструювання уроків, додатковими дидактичними матеріалами, цікавими історіями, що полегшать роботу вчителя і покращать успішність навчання учнів. Гриф наданий Міністерством освіти і науки України.

  Читати повністю

 • Підручник «Біологія і екологія» для 10 класу

  Новітній підручник «Біологія та екологія» для 10 класу продовжує унікальну серію підручників колективу авторів під керівництвом Руслана Шаламова. Цей підручник, як і минулорічний, вирізняє оригінальний погляд на біологію та її досягнення, коли автори розповідають суть процесу, а не описують його ознаки. Вас знову здивує яскравий та якісний дизайн і спеціально намальовані художником рисунки.

  Читати повністю

Хімія

Мова та література

Зареєструватися