(063)-113-00-30; (063)-113-00-33 helianthus.gra@gmail.com

2016-07-29

С.П. Муляр, методист Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти Рівненської області

2016-04-20

Шановні колеги!

2016-03-31

ТО "Соняшник" за підтримки Міністерства науки і освіти України (лист Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 року №2/2-14-927-15) у 2015-2016 навчальному році проведено благодійну акцію "Подаруй книги учням сільської школи". За час проведення акції було зібрано близько 300 книг художнього і наукового характеру.

Особливу подяку висловлюємо наступним школам:

  - Ржищівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради Київської області;

  - Одеська загальноосвітня школа №55 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області;

  - Одеська гімназія №9 Одеської міської ради Одеської області;

  - Мельниківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чорнобаївської районної ради Черкаської області.

Протягом травня найдопитливіші, найактивніші в інтелектуальних проектах школи сільської місцевості отримують подаровані книги. Доставка книг у сільські школи буде здійснена за рахунок Творчого об’єднання «Соняшник». Перелік шкіл, у які будуть доставлені книги, найактивніших учасників буде оприлюднений на сайтах ігор «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua та «Геліантус» helianthus.com.ua до кінця квітня, у підсумкових листах.

Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у цій акції.

Шановні колеги!

2016-03-29

Оргкомітетом конкурсу "Геліантус-учитель" підбито підсумки.

З правильними та розгорнутими відповідями, кількістю набраних балів, особистим рейтингом учасника можна ознайомитися на персональних сторінках учасників конкурсу.
Детальніше на сторінці «Геліантус-учитель».

З відгуками на проведення конкурсу "Геліантус-учитель" можна ознайомитись за наступним посиланням.

Шановні колеги!

2016-02-17

Фотографії нагородження учасників Міжнародної природознавчої гри "Геліантус" - 2015 можна переглянути у розділі "Призи".

Шановні колеги

2016-02-09

Підписано листа Міністерства освіти і науки України від 05.02.2016 року №1/9-61 «Про проведення ІІІ Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус – дружнє коло». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або тут.

Запрошуємо вчителів до участі в оnline-конкурсі «Геліантус-учитель»

2016-02-09

Міністерство освіти і науки України спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» оголошує про початок реєстрації на конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів  фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Мета конкурсу — підвищення предметної компетентності й рівня тестологічних знань вчителів.

Читати далі

Зареєструватися в оnline-конкурсі «Геліантус-учитель»

Шановні колеги!

2016-02-09

Усе більше прихильників Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» стає на Полтавщині. Цьогоріч більше трьох тисяч учасників вправлялись із розв’язками інтегрованих природознавчих завдань. Гра дає можливість заохотити учнів до отримання природознавчих знань, а також заохотити талановитих дітей до поглиблення своїх знань. Ураховуючи інтегрований підхід до складання авторами завдань для гри, вона дає можливість не лише покращити свої знання з природничих дисциплін, а і допоможе підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.


Посилання на сайт Полтавського ОІППО


Читати далі→

Ініціатива не карається, а заохочується!

2016-02-01

Організаційний комітет Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» висловлює подяку учениці 6 класу Луківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Городенківської районної ради Івано-Франківської області Стойко Тетяні за організацію й проведення у своєму навчальному закладі гри «Геліантус»-2015.

Окрім подяки, на згадку про цю подію оргкомітет дарує Тетяні нотатник з емблемою нашої гри й бажає миру, здоров’я та якнайбільше життєвих перемог!

Дуже приємно усвідомлювати, що в нашій країні зростає нове, активне й ініціативне, покоління.

З повагою — оргкомітет гри.

До уваги координаторів гри!

2016-01-25

Результати гри «Геліантус»: надані учасниками відповіді до всіх завдань, таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, дипломи, опубліковані на персональних сторінках програми реєстрації (розділ «Відомість гри»).

Матеріали для нагородження будуть відправлені до навчальних закладів до кінця лютого 2016 року разом із матеріалами гри «Соняшник».

Пропонуємо Вам зробити фотографії з нагородження учасників чи короткі відеосюжети та надіслати їх у електронному вигляді до оргкомітету за адресою: helianthus.gra@gmail.com .

Шановні колеги!

2016-01-25

Підписано листа Міністерства освіти і науки України від 17.12.2015 року № 1/9-607 «Про проведення VІ гри «Геліантус» – 2015 та організацію VІІ гри «Геліантус» – 2016» (з текстом листа можна ознайомитися на сайті гри у розділі "Правила та документи" або ТУТ).


Шановні колеги!

2016-01-18

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09.12.2015 року № 2/2-14-2562-15 «Про проведення ІІІ Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус — дружнє коло» в м. Харкові 11–13 січня відбулася ІІІ Всеукраїнська зимова природнича школа «Геліантус — дружнє коло».

Організаторами школи виступили Міністерство освіти і науки України і Творче об’єднання «Соняшник» за підтримки Концерну АВЕК.

У роботі школи взяли активну участь представники Міністерства освіти і науки України, професори вищих навчальних закладів, методисти інститутів та академій неперервної освіти, районних (міських) методичних кабінетів, учителі шкіл.

 

 

Читати далі

 

Посилання на сайт Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації

Посилання на сайт Сумського ОІППО

Посилання на сайт Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського

Посилання на сайт Великоновосілківської ЗОШ І-ІІ ст. Мостиського району Львівської області

Посилання на сторінку "Геліантус" у VK

Посилання на сайт Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

Посилання на Освітній портал Львівщини

"Буктрейлер" як засіб інформаційної кампанії учнів Комунальної установи "Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27" Сумської міської ради Сумської області

2015-12-09

Шановні колеги!

2015-12-08

Відбулася VIІ Міжнародна природознавча гра «Геліантус»-2015!

Вітаємо учасників та їхніх наставників із цією чудовою подією!

Оргкомітет висловлює подяку усім, хто взяв участь у грі і тим, хто організував цю можливість.

Фотографії учасників гри Ви можете переглянути на сайті гри у розділі «Галерея».

Оргкомітет та методична комісія Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» чекають на Ваші відгуки та пропозиції.

 

 1. 1.Зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри до 25 грудня, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.
 2. 2.До кінця січня 2016 року надані відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, будуть опубліковані на персональних сторінках програми реєстрації (розділ «Відомість гри»).
 3. 3.Матеріали для нагородження будуть відправлені до навчальних закладів до кінця лютого 2016 року. Кожному переможцю гри буде видано диплом абсолютного переможця, І, ІІ, ІІІ ступенів Усеукраїнського рівнів або грамоту з окремих предметів; іншим учасникам гри будуть видані сертифікати. Переможці будуть нагороджені призами оргкомітету.
 4. 4.Пропонуємо Вам зробити фотографії учасників гри чи короткі відеосюжети та надіслати їх у електронному вигляді до оргкомітету за адресою: helianthus.gra@gmail.com . Вони будуть розміщені на сайті гри, а найбільш цікаві з них - надруковані в аналітичному звіті.
 5. 5.Інформатизація стає дедалі все більш звичайним та невід’ємним атрибутом навчального процесу й повсякденного життя. Оргкомітет гри наполегливо рекомендує Вам користуватися програмою реєстрації, що розташована на сайті гри «Геліантус» (віконця для вводу логіну та пароля у розділі «Вхід на персональну сторінку», логін-пароль зазначений на конверті із завданнями гри). Використовуйте сучасний засіб оформлення документів і спілкування з оргкомітетом! Не витрачайте папір та гроші на додаткову пересилку, йдіть разом з часом! Переваги реєстрації учасників у програмі реєстрації:

Не телефонуючи до оргкомітету за допомогою логіну - пароля (на конверті із завданнями гри) Ви можете оперативно, у будь-який час, з будь-якого комп’ютеру, що має доступ до Інтернету, переглянути у програмі реєстрації на «Сторінці координатора»:

- дату отримання бланків відповідей учасників гри. Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів;

- фактичну кількість бланків відповідей усього та по класах, кількість учасників пільгової категорії за надісланими копіями довідок;

- суму, яку необхідно сплатити з урахуванням можливої додаткової кількості учасників гри.

 • ознайомитися з інструкціями координатора та адміністратора (однойменні кнопки).
 • 6.Якщо Ви та Ваш навчальний заклад зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці є Ваш мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль - функція «Відновлення паролю» (розділ «Реєстрація у грі»).

 

Шановні колеги

2015-11-08

Звертаємо Вашу увагу на те, що VI Міжнародна природознавча гра "Геліантус" - 2015 проводиться відповідно до:

 • - наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123 (з текстом наказу можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/ у розділі "Законодавство", Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
 • - наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» (з текстом наказу можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
 • - листа Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань» (з текстом листа можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
 • - листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2015 року № 2/2-14-201-15 «Про проведення V гри «Геліантус» – 2014 та організацію VІ гри «Геліантус» – 2015». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або тут.

Шановні освітяни Харківщини!

2015-11-07

Сьогодні, 27.11.2015 року, у приміщенні Будинку Вчителя у місті Харків відбулася нарада директора Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації А.В. Бабічева з керівниками районних (міських) відділів (управлінь) освіти Харківської області.

У нараді взяли участь представники Творчого об`єднання «Соняшник», які наголосили на важливості участі у іграх «Соняшник» і «Геліантус».

Обласний семінар методистів Чернівецької області!

2015-10-29

29 жовтня в актовій залі Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей відбувся семінар для районних методистів, вчителів хімії та біології Чернівецької області з питань організації і проведення Міжнародної природничої гри «Геліантус» та підготовки до ЗНО з природничих предметів.

У семінарі взяли участь: Р.В. Шаламов, директор творчого об’єднання «Соняшник», кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України; О.В. Григорович, старший науковий співробітник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кандидат хімічних наук; П.С.Чухненко, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат хімічних наук.

У рамках семінару відбулася зустріч із автором підручника з хімії для 7 класу О.В.Григоровичем.

 

 

Посилання на сайт Чернівецького ОІППО

 

Читати далі→

Шановні колеги!

2015-10-23

Про затребувані навички – аналітичне мислення, уміння працювати в команді, комп’ютерну грамотність, творчий підхід, навички поведінки в сучасному цифровому середовищі – зовсім нещодавно почали говорити серйозно.

Саме цього вимагає система освіти в Сінгапурі, схожий підхід у Європі, Австралії, країнах Латинської Америки.

Можна простежити, як змінювалося робоче місце людини: спочатку це була ферма, потім фабрика, потім офіс – і ось, нарешті, віртуальне робоче місце. Освітня система повинна мінятися разом з цим. Якщо вона так і залишиться на рівні заучування фактів, то ніколи не зможе підготувати людей до життя.

Патрік Гріффін, засновник дослідницького проекту ATС21S і директор Центру дослідження оцінки в Університеті Мельбурна описав навички аналітичного мислення з огляду на те, що буде потрібно учням у майбутній роботі: уміння працювати в команді, знатися на технологіях,конструктивно співпрацювати з колегами. Ішлося про вміння жити в соціумі, пронизаному цифровими технологіями, про повагу до інших культур, оскільки в цифрову епоху кордони зникають. Через шість років Світовий форум освіти дійшов приблизно таких самих висновків, виокремивши три групи необхідних знань: грамотність ‒ базові знання мов, лічби, фінансів, наук, культур; компетенції ‒ аналітичне мислення, розв’язання проблем, творче мислення, співпраця; особисті якості ‒ цікавість, ініціативність, завзятість, лідерство.

Про це йшлося також у дослідженні журналу «Economist»: державні системи освіти не дають учням необхідних навичок, і їм доводиться вчитися самим. Діти, які йдуть до шкіл зараз, закінчать їх через 10 - 12 років.

Професії нестримно змінюються, і сьогоднішні професіонали щораз рідше виступають у ролі носіїв інформації, щораз частіше ‒ у ролі консультантів.

Погляньмо на країни, де дітей мучать зубрінням, і на те, як мало там реєструється патентів. Ці люди майже нічого не винаходять, бо в них відбили цікавість, бажання вчитися. Ще одна проблема – неспроможність виконувати завдання в колективі.

Творче об`єднання «Соняшник» пропонує оволодіти новими навичками вже сьогодні у своїх проектах – Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» та Міжнародна природознавча гра «Геліантус».

Ніякої репродукції! Когнітивно складними завданнями ми намагаємося трансформувати майбутнє суспільство через сучасного учня.

Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації на сайті гри «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua та гри «Геліантус» helianthus.com.ua або телефонуйте до оргкомітету:

(067)-789-56-42; (095)-945-60-90; (063)-113-00-33.

Районний семінар у Золочівському районі Харківської області

2015-10-23

23 жовтня 2015 року на базі Золочівської гімназії № 1 проведено районний науково-практичний семінар учителів біології шкіл Золочівського району Харківської області із членами Творчого об’єднання «Соняшник» на тему «Організація та проведення загальнодержавних тестувань: зовнішнього незалежного оцінювання і Міжнародної природознавчої гри «Геліантус». Підготовка до олімпіади з біології: розв’язування задач з генетики.».

Читати далі→

Обласний семінар на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»

2015-10-05

Обласний науково-методичний семінар “Геліантус та ЗНО з біології: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування”

З метою покращення якості біологічної освіти та підвищення рівня підготовки учнів до складання ЗНО з біології на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» 05 жовтня 2015 року проведено науково-методичний семінар “Геліантус та ЗНО з біології: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування”.

 

 

У роботі семінару взяли участь: Морщавка Юрій Олександрович, директор Творчого об’єднання «Соняшник», Шаламов Руслан Васильвич, кандидат біологічних наук, Заслужений вчитель України, Матущенко Тетяна Антонівна, завідувач відділу методики викладання біології, екології, основ здоров’я та природознавства, Раш Олена Олександрівна, методист відділу методики викладання біології, екології, основ здоров’я та природознавства та 95 вчителів біології та методистів районних, міських методичних центрів, які координують роботу вчителів природничих дисциплін.

 Посилання на сайт Київської академії неперервної освіти

 

Шановні колеги!

2015-10-02

Творче об`єднання «Соняшник» взяло участь у V Міжнародній науково-методичній конференції «Освітні вимірювання – 2015. Реформування зовнішнього незалежного оцінювання: методологія, модель, основні складові» , яка відбулася 30 вересня - 2 жовтня  2015 року у місті Одеса.


Посилання на сайт USETI

Обласний семінар в Одеському обласному інституті удосконаленні вчителів

2015-09-30

У місті Одеса на базі Одеського інституту удосконалення вчителів 29 вересня 2015 року відбувся обласний науково-методичний семінар «Ігри «Соняшник» і «Геліантус» як дієва форма підготовки до ЗНО».

Відкрив семінар проректор Багатий Юрій Валентинович.

Усі присутні були вдячні за змістовну та якісну доповідь директора з науково-методичної частини Творчого об`єднання «Соняшник», кандидата біологічних наук, заслуженого вчителя України, голови методичної комісії Міжнародної природознавчої гри «Геліантус», керівника біологічної секції методичної комісії Руслана Васильовича Шаламова. Він доповів про шляхи підготовки учнів до виконання тестових завдань з української мови та літератури, природознавчих дисциплін – біології,  хімії, географії та фізики, проекти Творчого об’єднання «Соняшник» - Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус» як позаурочну форму підготовки до ЗНО.

Учасники семінару мали змогу взяти участь у work-shop, який був проведений професором Марком Зельманом (США), міжнародним консультантом з питань розробки тестових завдань, консультантом USETI на тему: «Як складати якісні тестові завдання».

У цілому учасники семінару наголосили на важливості подібних зустрічей у майбутньому, залишили гарні враження від проведеного заходу й в піднесеному настрої сповнені новими ідеями роз’їхалися по районах та містах, щоб з набутим досвідом узятися за роботу, до впровадження проектів Творчого об’єднання «Соняшник» - Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» у своїх районах і закладах.

Читати далі→

Шановні колеги!

2015-09-30

На базі Одеської спеціалізованої школи 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області 29 вересня 2015 року проведено творчу зустріч учителів з української мови і літератури та природознавчих дисциплін - біології, хімії, фізики та географії із членами творчого об’єднання «Соняшник» і Марком Зельманом, міжнародним консультантом USETI, фахівцем Альянсу Програми сприяння зовнішньому незалежному оцінюванню на тему «Організація та проведення загальнодержавних тестувань: зовнішнього незалежного оцінювання, Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» і Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».


Посилання на сайт Одеської школи № 35 

Читати далі→

Щорічна науково-практична конференція «Організація та проведення загальнодержавних тестувань різних ставок: ігри «Соняшник» і «Геліантус» та зовнішнє незалежне оцінювання»

2015-09-24

21-23 вересня 2015 року в смт. Козин Обухівського району Київської області на базі культурно-оздоровчого центру «Пролісок» пройшла науково-практична конференція «Організація та проведення загальнодержавних тестувань різних ставок: ігри «Соняшник» і «Геліантус» та зовнішнє незалежне оцінювання». Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Творче об’єднання «Соняшник» та Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (Альянс USETI). У роботі пленарного засідання й українознавчої секції «Соняшник» та природознавчої  секції «Геліантус» взяли участь співробітники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Фіцайло і Олена Котусенко, директор Американських рад з міжнародної освіти в Україні та Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні Ярема Бачинський та заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Галина Солодка.


Посилання на сайт МОН


Читати далі→

Обласний семінар в Тернопільському ОКІППО

2015-09-15

15 вересня 2015 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено творчу зустріч методистів з української мови і літератури та біології РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів української мови і літератури та біології із членами творчого об’єднання «Соняшник» на тему «Організація та проведення загальнодержавних тестувань: зовнішнього незалежного оцінювання, Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» і Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».

Посилання на сайт Тернопільського ОКІППО

Читати далі→

Обласний семінар в Сумському ОІППО
ВІДЧУЙТЕ КРАСУ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ РАЗОМ З «ГЕЛІАНТУСОМ»

2015-09-07

Відчуття світла, кольору, смаку, запаху, прстору, дотику, шуму, тепла чи прохолоди – це основа, на якій будується образ світу. І єдиними каналами, які сприймають зміни навколо нас є органи чуття.

 

Посилання на сайт Сумського ОІППО

Читати далі→

Шановні колеги!

2015-08-24

Творче об’єднання «Соняшник» інформує Вас про співпрацю з USETI – Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні. Координатором Альянсу є Американські Ради з міжнародної освіти в Україні. Для усіх координаторів гри "Соняшник" ексклюзивний подарунок від USETI – науково-методична книга «Розробка стандартизованого оцінювання». Безкоштовно завантажити її Ви можете з персональних сторінок програми реєстрації після реєстрації Вашого навчального закладу. Користуйтеся програмою реєстрації!

До уваги переможців фотоконкурсу «Моя Україна»!

2015-08-24

Подарунки для переможців фотоконкурсу «Моя Україна» (календарі) будуть відправлені до навчальних закладів після 25.09.2015 року. Запитуйте у адміністрації навчального закладу після 05.10.2015 року. У разі їх неотримання прохання телефонувати до оргкомітету.

 

Прізвище, ім`я, по батькові учасника Клас Навчальний заклад
Давидова Катерина Миколаївна 9 клас Володимирівська ЗОШ І-ІІІст. Томаківського району Дніпропетровської області
Ібрагімова Уляна Азарівна 9 клас Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст. Томаківського району Дніпропетровської області
Ліпєсіна Софія Олексіївна 1 клас Кир’яківська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Миколаївської області
Шередько Анна Іванівна 9 клас Кир’яківська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Миколаївської області
Цуркан Людмила Вікторівна Методист Миколаївський науково-методичний центр
Скрипник Вікторія Вікторівна 11 клас Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської області
Маркіна Світлана Вікторівна учитель української мови Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів № 21 Миколаївської області
Ченакал Ганна Ігорівна 11 клас Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Гладка Софія 7 клас Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Попова Дарина Миколаївна 5-А клас Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Федищин Михайло Михайлович вчитель інформатики ЗОШ І-ІІ ступенів с. Старий Нижбірок Гусятинського району, Тернопільської області
Тимофієва Інна Ігорівна 11 клас НВК "Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ" смт.Вапнярка Томашпільського району Вінницької області
Горошко Богдан Олегович 11 клас НВК "Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ" смт.Вапнярка Томашпільського району Вінницької області
Лаврик Марія Володимирівна 9 клас Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області
Старченко Аліна Олександрівна 10 клас Низівська загальноосвітня школа I-III ступенів  Сумської районної ради Сумської області
Рябухіна Аріна 9-А клас Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К.Рапія Сумської області
Студенкова Тетяна Олександрівна Класний керівник Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області
Олійник Алла Володимирівна класний керівник Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області
Рогів Олександр Васильович 11 клас Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради Івано-Франківської області
Фестрига Богдан Ігорович  6 класу Підгайчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийського району Івано-Франківської області
Андраш Олександра 10 клас Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської області
Савченко Ксенія Юріївна 11 клас Загальноосвітній політехнічний ліцей II-III ступенів міста Ізмаїл Одеської області
Азарова Ганна Валеріївна педагог-організатор Школа І-ІІІ ступенів № 119 м.Києва
Степаненко Тетяна Дмитрівна Класний керівник Маріупольска ЗОШ І-ІІІ ст. №52 Маріупольської міської ради Донецької області
Бондаренко Дар’я Вікторівна 9 клас НВК №26 міста Кіровоград
Матусець Євгеній Миколайович вчитель біології Іванівський НВКДНЗ - школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.З.Одухи Славутського району Хмельницької області
Шуляка Вікторія Олександрівна Вчитель історії та географії Кам`янобрідський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянської районної ради Черкаської області
Іванова Олена Володимирівна вчитель української мови і літератури Новоград-Волинська ЗОШ №7 Житомирської області
Ясочко Мирослава 3-А Чернігівська загальноосвітня школа №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Александрович Владислав 2 взвод 7 рота Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна, м. Київ
Колісник Ольга Василівна вчитель образотворчого мистецтва Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ степенів № 122
Якименко Поліна 3-Б клас Полтавська гімназія № 31
Фернаті Віталій Вілерійович 8 клас Хотівський навчально-виховний комплекс Києво-Святошинського району Київської області
Матвієнко Валерія Андріївна 10 клас Приморський ліцей Запорізької області
Ацбергер Вікторія - Лазещинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
Плоха Юлія Миколаївна вчитель української мови та літератури  Височанська спеціалізована загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів  ім. Героя Радянського Союзу О.Л.Пшенички Харківської районної ради Харківської області
Ляшок Кароліна 2 клас Кіровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області
Голубенко Ліна 3-Б клас Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27
Шередько Оксана Олександрівна заступник директора Кир`яківська школа загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області
Миронов Андрій Сергійович 4 клас Кир`яківська школа загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області
Савченко Валерія Олександрівна 9-Б клас Краснопільска загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільскої районної ради Сумської області
Третяк Вікторія Константинівна 11 клас Огіївський навчально-виховний комплекс Сахновщинської районної ради Харківської області
Чепенога Данило Павлович 10-А клас Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Жавжаров Олександр 7 клас Комунальний заклад "Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Приморської районної ради Запорізької області
Бородіна Єлизавета Ігорівна - Загальноосвітня школа села Володимирівка Апостолівського району Дніпропетровської області
Хижняк Дарья - "Станція юних техників" Саксаганського району міста Кривий Ріг Дніпропетровської області
Губа Олександрав Андріївна - "Станція юних техників" Саксаганського району міста Кривий Ріг Дніпропетровської області
Пащенко Анна Сергіївна - Зеленодольский центр позашкільної роботи Апостолівського району Дніпропетровської області
Цицик Олександр Сергійович - Зеленодольский центр позашкільної роботи Апостолівського району Дніпропетровської області

 

Зареєструватися