(096)-231-81-33; (073)-464-11-45; (066)-489-30-76 helianthus.gra@gmail.com

Дорогі друзі, координатори, учні, батьки!

2016-12-16

Висловлюю щиру подяку у першу чергу шкільним координаторам, завдяки зусиллям яких залучено учнів ЗНЗ до участі у грі «Геліантус»-2016. Адже пояснити учням умови участі у грі, не оминути жоден клас, прийняти організаційні внески, замовити і отримати завдання, а основне – провести саму гру чесно, зібравши усіх учасників в один день і час, створити гарну доброзичливу й робочу атмосферу водночас, прослідкувати за правильністю заповнення бланків, вчасно передати їх назад, попіклуватися про учасників гри, які саме в цей день не змогли взяти участь (у багатьох закладах підвищений рівень захворюваності) – це колосальна праця!

Особлива вдячність від мене особисто усім координаторам Чернівецької області! Ви молодці! Я дуже сподіваюся, що і Ви самі, 23 березня 2017 року приймете участь у «Геліантус учитель – 2017».

Також хочеться відзначити талановитих учнів, які 15 грудня 2016 року спішили отримати свої завдання, раділи календарикам, із захопленням роздивлялися яскраві картинки і напружено думали над вирішенням питань, подекуди навіть сердилися, що не все знають.

Вдячність батькам, які у скрутний час знаходять можливість долучити своїх дітей до пізнання нового і розкриття їх нахилів та здібностей, особливо, якщо ввечері вдома Ви знайдете вільний час і опрацюєте разом із дитиною завдання гри.

Бажаю усім наснаги, сил та здоров’я, щоб у наступному році у Вас було бажання проводити та брати участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»-2017!

Із вдячністю Поліна Сергіївна Чухненко

(шкільний, міський та обласний координатор гри «Геліантус»

у Чернівецькій області)

VIІ МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА «ГЕЛІАНТУС» ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ГРУДНЯ 2016 РОКУ

2016-12-12

1. Усі запитання стосовно змісту і тематики завдань Ви можете задати голові Методичної комісії гри Руслану Васильовичу Шаламову за тел.: (097)-368-38-95, (050)-196-53-71, (063)-113-00-30.

2. 15 грудня у день проведення гри можливе перевантаженням телефонних ліній. Просимо телефонувати на усі можливі телефони оргкомітету:

 

Київстар(096)-231-81-33; 067-721-46-77; 067-789-56-42; 097-368-38-95

Vodafone(099)-968-69-03; 066-489-30-76; 095-945-60-90; 050-196-53-71

Лайф(093)-197-79-11; 073-464-11-65; 073-464-11-45; 063-113-00-33; 063-113-00-30.

 

3. Матеріали гри усі заклади отримають через:

- районні (міські) відділи (управління) освіти (зверніться, будь ласка, до Вашого районного (міського) методиста, що опікуються питаннями гри. У разі виникнення питань прохання звертатися за телефонами оргкомітету: (096)-231-81-33; (093)-197-79-11; (099)-968-69-03):

- поштове відділення Укрпошти:

 

З цією інформацію можна ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → «Вхід на персональну сторінку координатора» → логін-пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Головна»).

4. При отриманні конверту з матеріалами гри відкрийте зовнішній конверт, ознайомтеся з бланками відповідей. Увага! Внутрішній конверт із завданнями відкрийте лише 15 грудня під час проведення гри!

5. З розгорнутими інструкціями координатора та адміністратора у кабінеті Ви можете ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Геліантус» helianthus.сom.ua → «Вхід на персональну сторінку координатора» → логін-пароль зазначений на конверті із завданнями гри → кнопка «Увійти» → кнопки «Інструкція координатора» та «Інструкція адміністратора»).

6. Звертаємо Вашу увагу на те, що логін – це код навчального закладу. Саме він зазначається на бланках відповідей учасників гри (восьмизначна цифра зазначена біля штрих-коду на конвертах із завданнями гри).

7. Якщо охочих взяти участь у грі буде більше, ніж замовлено завдань та бланків, можна зробити ксерокопії. Оплату за додаткових учасників Ви можете здійснити на той же рахунок.

8. До конверта, який надійшов від оргкомітету (конверт із завданнями з адресою оргкомітету), уміщуються:

  • -заповнені бланки та списки;
  • -оригінал заяви на участь у грі (заяву потрібно завантажити з програми реєстрації (сайт гри → «Вхід на персональну сторінку координатора» → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Друк заяви»). Бланки відповідей учасників гри без підписаної заяви прийматися оргкомітетом не будуть!;
  • -ксерокопія квитанції (надсилається в разі оплати оргвнеску НЕ ЧЕРЕЗ Приватбанк або через Укрпошту).

9. Матеріали відправляються до 22.12.2016 року Укрпоштою або Новою Поштою.

Відправлення Укрпоштою. Заповнений конверт з матеріалами гри ретельно заклейте з усіх боків скотчем (при поштовому пересиланні конверти рвуться, а бланки відповідей псуються або губляться). Не пізніше 22 грудня 2016 року лише РЕКОМЕНДОВАНИМ листом (прості відправлення пошта часто втрачає) відправте заповнений конверт до оргкомітету гри за адресою: Творче об’єднання «Соняшник», а/с 3182, м. Харків, 61115. Зберігайте оригінал поштового чека (квитанції), який підтверджує відправлення рекомендованого листа з бланками відповідей, до дня отримання оргкомітетом гри бланків відповідей (інформацію щодо отримання оргкомітетом бланків відповідей можна переглянути в програмі реєстрації на «Сторінці координатора» (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти»). Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів).

Відправлення Новою Поштою. У разі відправки бланків відповідей транспортною компанією «Нова Пошта» (м. Харків, Творче об’єднання «Соняшник», склад № 38) обов’язково повідомте в оргкомітет номер експрес-накладної (декларації) електронною поштою helianthus.gra@gmail.com .

10. Зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри до 30 грудня, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.

11. До 30 січня 2017 року відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації та на персональних сторінках учасників гри.

12. Шкільний координатор гри може переглянути розгорнуті результати своїх учнів у програмі реєстрації (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Відомість гри»).

13. Учасник може переглянути ЛИШЕ свій результат на персональній сторінці учасника гри. Для цього учаснику потрібно перед здаванням роботи переписати код школи та код учня з бланка відповіді на окремий аркуш і зберегти його. Вхід на персональну сторінку (сайт гри «Геліантус» helianthus.com.ua → Персональна сторінка учасника → код школи та код учня з бланка відповіді та клас).

14. Пропонуємо Вам зробити фотографії учасників гри чи короткі відеосюжети, інтерв’ю, та надіслати їх у електронному вигляді до оргкомітету за адресою: helianthus.gra@gmail.com . Вони будуть розміщені на сайті гри, а найбільш цікаві з них - надруковані в аналітичному звіті.

15. Інформатизація стає дедалі все більш звичайним та невід’ємним атрибутом навчального процесу й повсякденного життя. Оргкомітет гри наполегливо рекомендує Вам користуватися програмою реєстрації, що розташована на сайті гри «Геліантус» helianthus.com.ua («Вхід на персональну сторінку координатора» → логін-пароль зазначений на конверті із завданнями гри → кнопка «Увійти»). Використовуйте сучасний засіб оформлення документів і спілкування з оргкомітетом! Не витрачайте папір та гроші на додаткову пересилку, йдіть разом з часом! Переваги реєстрації учасників у програмі реєстрації:

 

Не телефонуючи до оргкомітету за допомогою логіну - пароля Ви можете оперативно, у будь-який час, з будь-якого комп’ютеру, що має доступ до Інтернету, переглянути у програмі реєстрації на «Сторінці координатора»:

- дату отримання бланків відповідей учасників гри. Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів;

 

- фактичну кількість учасників гри (бланків відповідей) усього та по класах, кількість учасників пільгової категорії;

- суму, яку необхідно сплатити з урахуванням можливої додаткової кількості учасників гри;

- ознайомитися з інструкціями координатора та адміністратора (однойменні кнопки);

- електронну відомість учасників гри (деталізовані варіанти відповідей учасників гри, кількість набраних балів, місце, що посіли Ваші учасники).

16. Якщо Ви та Ваш навчальний заклад зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці є Ваш мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль - функція «Забули логін / пароль?».

17.Оргкомітет та методична комісія Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower» чекають на Ваші відгуки та пропозиції.

Відгуки на проведення міжнародної природничої гри «Геліантус»

2016-11-26

***

Наша школа бере участь у конкурсі "Геліантус". З нетерпінням чекаємо його початку! Мені здається, що цей конкурс - чудова можливість для саморозвитку. Запитання побудовані так, що в них криються підказки для відповіді - треба лише вдумливо читати. Мені подобається те, що запитання творчого, а не репродуктивного характеру, і що самі запитання несуть чимало цікавої нової інформації! Ми будемо і надалі підвищувати рівень своїх знань разом з "Геліантус" і залучатиму до нього учнів.

Мінько Тетяна Миколаівна

Навчально-виховний комплекс №183 "Фортуна"

з поглибленим вивченням іноземних мов

(спеціалізована школа І ступеня - гімназія) м. Києва

***

Любі організатори гри!

Учні нашої школи  з задоволенням  вже вп`яте приймають участь у грі "Геліантус"! Дітям подобаються завдання гри: творчі, спонукаючі до роботи над собою, обміну думками та джерелами інформації. Підготовка до кожної наступної гри починається по завершені попередньої, і  ми вже готуємося до "Геліантусу - 2017".

Перші учасники вже навчаються на 4 курсах університетів в Маріуполі, Бердянську, Кривому Розі, працюють в різних галузях господарства України. Але всі з теплотою згадують "Геліантус", зичать Вам творчих  успіхів та натхнення у роботі над наступними завданнями, а учасникам - цікавої участі та перемог!

Учитель Комишуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мангушської РДА
                                                                                                                                                                  Нижник Алла Василівна

***

Сьому  Міжнародну природознавчу гру «Геліантус»-2016 проведено. Вітаємо усіх учасників гри!

В Маріупольской спеціалізованій школі з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІступенів№3 відбулося  н агородження учасників гри.

Участь  у грі брали 98 учнів.  Це школярі 1-11класів.Всі учасники мали змогу виявити свої  знання та навички з біології,хімії,географії,фізики та природознавства.

Диплом  ІІІ ступеня отримали  3 учня  серед  5-11 класів Нечепуренко О.(6-Б клас,кл. керівник-Соломіна Ю.В.),Майданович О.,Чернявський  А.(7-А клас,кл .керівник –Харченко С.С.)Дипломи переможця  в початковій школі -27 учнів початкової школи. Грамотами  з біології,хімії,фізики нагороджено 9 учнів (вчителі:Дергачова Т.О.,Поздняков В.О.)  Дипломи переможця на шкільному рівні та Сертифікати учасників отримали 65 учнів. Сертифікатами координаторів нагороджено учителів:Ковтуненко О.В.,Чуйко О.Ю.,Швед К.С,Гурова О.В.,Суржук Г.В.,Лушкова О.В.,Авксентьєва Л.О.,Шепотиленко Г.Г.

8-А  (кл. керівник –Полікарпова Т.В.),9-А  (кл. керівник –Васильєва Н.В.),2-А(кл.керівник-Суржук Г.В.) отримали «Грамоти найкращому класу» від Міністерства освіти  і науки України Творчого об’єднання «Соняшник».

СШ№3(директор –Топорикова Н.О.)отримала Подяку за активну участь VІІ в Міжнародній грі «Геліантус-2016».       

Бажаємо успіхів в наступній грі!   

До уваги учасників гри «Геліантус» - 2016 та їхніх батьків!

2016-11-08

Оргкомітет гри оголошує конкурс «Вулкан на столі». Умови конкурсу опубліковані на четвертій сторінці обкладинки завдань гри. Вам необхідно провести експеримент відповідно до наданої методики, зняти відеоролик й до 20 грудня відправити його на адресу оргкомітету: helianthus.gra@gmail.com

Відеоролик має бути до 10 хвилин тривалістю й зроблений в одному із наведених форматів:

MOV,

MPEG4,

AVI,

WMV,

MPEGPS,

FLV,

3GPP,

WebM.

 

Відео приймаються до 30 грудня 2016 року.

Підсумок конкурсу буде оприлюднено на сторінці конкурсу «Вулкан на столі» 30 січня 2016 року

Геоінформаційна система «Якість шкільної освіти за результатами ЗНО»

2016-10-25За допомогою геоінформаційної системи «Якість шкільної освіти за результатами ЗНО» усі зацікавлені можуть проводити в інтерактивному режимі аналітичні дослідження якості шкільної освіти на рівні школи, району,області, країни за власним вибором параметрів:

§  Роки ЗНО від 2008 до 2013

§  Предмет ЗНО

§  Бал ЗНО (або індекс якості): 125+, 150+, 175+, 190+, (125-, 150-, 175-, 190-) (відсоток випускників, які отримали більше або менше відповідної кількості балів за шкалою 100-200)

§  Типи шкіл: всі школи, загальноосвітні школи, ліцеї, спеціалізовані школи

§  Розмір школи: кількість випускників, що здавали ЗНО

§  Місце розташування школи: село, місто, велике місто, обласний центр.

Оцінка якості шкільної освіти виражається  абсолютних, відносних, динамічних і комплексних показниках якості.

Результати досліджень подаються у вигляді таблиць, графіків, діаграм і можуть бути конвертовані в таблиці Excel.

 

ГІАС розроблена фахівцями БФ ТІМО і розміщена у вільному доступі за адресою:

 www.timo.com.ua/geo

Природознавча гра `Геліантус`

2016-10-12

2016-08-01

Шановні колеги!

2016-08-01

VII Міжнародна природознавча гра “Геліантус” відбудеться 15 грудня 2016 РОКУ

 

Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації ("Вхід на персональну сторінку").

 

Розмір оргвнеску за участь у грі становить:

  • до 200 учасників зі школи/об’єднання – 16,50 грн. з одного учасника
  • 201-400 учасників зі школи/об’єднання – 16,00 грн. з одного учасника
  • понад 400 учасників зі школи/об’єднання – 15,50 грн. з одного учасника

 

Оплата оргвнеску до 15 листопада 2016 року.

Серпневі педагогічні студії відбулися у Рівненському ОІППО

2016-07-31

22 серпня 2016 року в Рівненському ОІППО відбулися Серпневі педагогічні студії «Формування готовності працівників методичних служб до впровадження інноваційних форм, методів та прийомів розвитку професійної компетентності педагогічних працівників навчальних закладів».

Долучилися до висвітлення та обговорення теми заходу Шаламов Руслан Васильович, директор з науково-методичної роботи творчого об’єднання «Соняшник», к .біол.н., заслужений вчитель України, презентувавши проекти творчого об’єднання «Соняшник» і їх роль у сучасній освіті, Ковбасенко Юрій Іванович, завідувач кафедри світової літератури гуманітарного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка, професор, президент української асоціації викладачів зарубіжної літератури, ознайомивши учасників Серпневих студій із новітніми педагогічними вимірюваннями і перспективами розвитку освіти.

Читати далі

Шановні колеги!

2016-07-30

Звертаємо Вашу увагу на те, що VII Міжнародна природознавча гра "Геліантус" - 2016 проводиться відповідно до:

  • - наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123 (з текстом наказу можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України у розділі "Законодавство", Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
  • - наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» (з текстом наказу можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
  • - листа Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань» (з текстом листа можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
  • - листа Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 року № 1/9-607 «Про проведення VI гри «Геліантус» – 2015 та організацію VІI гри «Геліантус» – 2016». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або тут.

Архів новин